MMA PLKSWNowa gwiazda KSW! Tłum wita Roberta Ruchałę po wygranej nad Patrykiem Kaczmarczykiem [WIDEO]

Nowa gwiazda KSW! Tłum wita Roberta Ruchałę po wygranej nad Patrykiem Kaczmarczykiem [WIDEO]

To z pewnością jest już nowa gwiazda Federacji KSW i to była jedna z najgłośniejszych wygranych w ostatnich latach w szeregach polskiego giganta. Nie dziwne więc, że tłum wita Roberta Ruchałę po wygranej nad Patrykiem Kaczmarczykiem na minionej gali KSW 64.

Tym starciem emocjonowało się całe środowisko. Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk – jedno z najgłośniejszych walk całej karty walk KSW 64. Nowe młode gwiazdy KSW, głośna historia rywalizacji, rewanż i świetlana przyszłość dla zwycięzcy.

Nowa gwiazda KSW! Tłum wita Roberta Ruchałę po wygranej nad Patrykiem Kaczmarczykiem [WIDEO]

Starcie to wygrał Robert Ruchała, który przeważał nad Patrykiem Kaczmarczykiem przez trzy rundy i wygrał ten głośny pojedynek decyzją sędziów.

Tak urodziła się i dojrzała jednocześnie nowa gwiazda Federacji KSW.

Nie dziwne zatem, że Roberta Ruchałę witał tłum fanów i znajomych po jego wygranej nad Patrykiem Kaczarczykiem.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

The War 3: Poznaliśmy pierwszych uczestników i uczestniczki. Trailer dziś o 19:00

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się 27 listopada. Organizatorzy postanowili naszpikować imprezę atrakcjami – na jednej gali kibice zobaczą dwa turnieje indywidualne na gołe pięści: mężczyzn (K1) i kobiet (boks). Odbędzie się także zaległy finał turnieju 3vs3, w którym GLADIATORZY zmierzą się z WARRIORS. Planowana jest również pierwsza w historii walka grupowa 5vs5. 

MMA-VIP 3. Kiedy gala Najmana? Jak wykupić PPV?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

James Thompson o debiucie Martyna Forda w KSW: Słyszę to co roku od czterech lat!

O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Parę dni temu Martin Lewandowski zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.