MMA PLNajnowszeKSWJames Thompson o debiucie Martyna Forda w KSW: Słyszę to co roku od czterech lat!

James Thompson o debiucie Martyna Forda w KSW: Słyszę to co roku od czterech lat!

O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Parę dni temu Martin Lewandowski zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.

Thompson

Martyna fani sportów walki dobrze znają z produkcji w 2016 roku. Mowa o filmie ”Undisputed IV”, gdy Ford zmierzył się z Yuri Boyką. Już w filmie Martyn Ford robił ogromne wrażenie, a jak będzie będzie w klatce KSW? Na te pytania odpowiedź dostaniemy już w 2021 roku. 

Thompson o Fordzie: Wyglądać groźnie, ale na tym się kończy!

James Thompson (20-17) skomentował potencjalny debiut Martyna Forda w KSW. ”The Colossus” podkreśla, że mówi się o tym długo, lecz brakuje konkretów.

Tak, powiedz mi że będzie miał walkę, słyszę to co roku od czterech lat. Niech w końcu spróbuje. Wydaje mi się, że on woli o tym gadać, wyglądać groźnie ale na tym się kończy. Mniej gadania, więcej działania Marty.

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził – co musi się wydarzyć, aby doszło do debiutu Forda w KSW.

Tak tą Anglię odkładamy cały czas od 2020 roku. Dodam jeszcze, że ta gala w Anglii będzie również jeśli będzie z publiką. Chociaż jak nie będzie z publiką to w ogóle gali w Anglii nie będzie, bo raczej wyjazd i robienie jej w studiu nam się nie kalkuluje. Jeżeli wrócimy z kibicami to wówczas na pewno zawalczy Martyn Ford.     

Zobacz także:

Dziennikarz TVN ostro o PunchDown: To jakieś pseudo-gladiatorstwo XXI wieku! Co wy na to?

Konrad Piasecki dziennikarz TVN to kolejna osoba, która w mocnych słowach wypowiedziała się o PunchDown. Chodzi o sytuacji na piątej edycji, gdy Artur Walczak został ciężko znokautowany – i aktualnie walczy o życie w szpitalu.

MMA-VIP 3. Kiedy gala Najmana? Jak wykupić PPV?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis