MMA PLFreak FightNowa freakowa organizacja na rynku! Lord Kruszwil wraca do klatki by zmierzyć się z… ”Kamerzystą”!

Nowa freakowa organizacja na rynku! Lord Kruszwil wraca do klatki by zmierzyć się z… ”Kamerzystą”!

To dopiero freakowe zestawienie, w którym jest do wyjaśnienia konflikt. Prime Show MMA to nowa freakowa organizacja na polskim rynku. Już niebawem odbędzie się konferencja prasowa, gdzie zostaną ogłoszone kluczowe walki. Teraz już wiemy, że do klatki wraca popularny ”Lord Kruszwil”, a jego przeciwnikiem będzie ”Kamerzysta”.

Kamerzysta

O Łukaszu W. nie tak dawno było naprawdę głośno! ”Kamerzysta” został aresztowany za znęcanie się nad niepełnosprawnym intelektualnie chłopakiem, wyszedł za kaucją. Patoyoutuber pokazał również na instagramie swoją twarz – co wywołało oburzenie wśród internautów.

Lord Kruszwil vs Kamerzysta na Prime Show MMA!

To będzie walka wieczoru zbliżającej się pierwszej edycji Prime Show MMA. ”Lord Kruszwil” skrzyżuje rękawice z ”Kamerzystą”.

Marek miał krótki epizod treningowy. Związany był on z walką na gali FAME MMA 5, na której Kruszwil skrzyżował rękawice z ”Mini Majkiem”. Pojedynek ten wzbudził wiele kontrowersji, gdyż członek Ekipy Friza jest osobą niskorosłą i znacznie odstawał warunkami fizycznymi od swojego rywala. Ze względu na niestandardową formułę, o tym starciu było głośno na całym świecie.

Zobacz także:

Kolejna wypowiedź Mateusza Gamrota podbija internet: K**wa mać… Dreams come true! Widzieliście?

Wczorajszego wieczora działo się dużo jeśli chodzi o polskie MMA. Po emocjonującej gali KSW 65, przyszedł czas na walkę byłego mistrza polskiego giganta Mateusza Gamrota. Na UFC Fight Night Polak pokonał Diego Ferreire, który poddał się po bardzo mocnym kolanie na żebra.

Marcin Najman i „Misiek z Nadarzyna” w Gliwicach! Na gali KSW doszło do face to face! Co wy na to?

Wczorajsza gala KSW 65 przyciągnęła do Areny Gliwice wielu znanych ludzi. Na wydarzeniu pojawili się utytułowani sportowcy, influencerzy czy też byli zawodnicy organizacji KSW. Duże wrażenie wśród kibiców wywołała obecność na gali Marcina Najmana. Właściciel federacji MMA-VIP zajmował miejsce blisko klatki, gdzie w przerwie między walkami, odbyło się face to face z przyszłym rywalem “El Testosterona” – Miśkiem z Nadarzyna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis