MMA PLGamrotKolejna wypowiedź Mateusza Gamrota podbija internet: K**wa mać… Dreams come true!

Kolejna wypowiedź Mateusza Gamrota podbija internet: K**wa mać… Dreams come true!

Wczorajszego wieczora działo się dużo jeśli chodzi o polskie MMA. Po emocjonującej gali KSW 65, przyszedł czas na walkę byłego mistrza polskiego giganta Mateusza Gamrota. Na UFC Fight Night Polak pokonał Diego Ferreire, który poddał się po bardzo mocnym kolanie na żebra.

W pierwszej odsłonię to Gamer był stroną aktywniejszą. Polak cały czas starał się zajmować środek oktagonu i dobrze punktował zarówno boksersko jak i kopnięciami. Ciosy Brazylijczyka także dosięgły kilkukrotnie twarzy naszego lekkiego. O tym, że ta runda powinna być przypisana Polakowi zadecydowały trzy obalenia, z których obroną nie poradził sobie Ferreira.

Druga odsłona wyglądała lepiej jeśli chodzi o Diego, który korzystając z większego zasięgu wypracował sobie przewagę w stójce. W pewnym momencie pojedynek znalazł się przy siatce, gdzie Polak wyprowadził mocne kolano w żebra swojego przeciwnika. Cios zupełnie odebrał Brazylijczykowi chęci do dalszej walki i ten poddał się komunikując to sędziemu. Gamrot chyba nie do końca zrozumiał o co chodzi Ferreirze i próbował jeszcze duszenia zza pleców, jednak było już po walce. Trzecia wygrana z rzędu stała się faktem.

Polsko – Angielski Mateusza Gamrota

Występ w klatce nie był jedynym błyskiem ze strony polskiego zawodnika. Dużą popularność zyskały wypowiedzi Gamrota zaraz po zakończonym pojedynku. Mimo że Poznaniak robi duże postępy jeśli chodzi o język angielski i porozumiewa się w nim dość swobodnie, to jak u każdego, bywają momenty, kiedy zabraknie mu jakiegoś słowa. Jak się wczoraj okazało, z pomocą mogą wtedy przyjść znane polskie wyrazy.

If you want to be the best in the world, you have to work hard and everything can come true, ku*wa mać, dreams come true, you know!

Tą i inne wypowiedzi Mateusza można zobaczyć w niżej zamieszczonym nagraniu.