MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman i „Misiek z Nadarzyna” w Gliwicach! Na gali KSW doszło do face to face!

Marcin Najman i „Misiek z Nadarzyna” w Gliwicach! Na gali KSW doszło do face to face!

Wczorajsza gala KSW 65 przyciągnęła do Areny Gliwice wielu znanych ludzi. Na wydarzeniu pojawili się utytułowani sportowcy, influencerzy czy też byli zawodnicy organizacji KSW. Duże wrażenie wśród kibiców wywołała obecność na gali Marcina Najmana. Właściciel federacji MMA-VIP zajmował miejsce blisko klatki, gdzie w przerwie między walkami, odbyło się face to face z przyszłym rywalem “El Testosterona” – Miśkiem z Nadarzyna.

Najman Misiek z Nadarzyna

Nieco ponad 2 miesiące dzielą nas od kolejnej edycji MMA VIP. Czwarta gala organizacji Marcina Najmana odbędzie się 25 lutego, a daniem głównym tego eventu będzie pojedynek “El Testosterona” z Miśkiem z Nadarzyna. Najman powróci zatem do klatki, aby zbudować passę zwycięstw. W swoim ostatnim boju na MMA VIP 3 potrzebował zaledwie 17 sekund, żeby pokonać Ryszarda “Szczenę” Dąbrowskiego. Był to dla 42-latka powrót na ścieżkę wygranych po dwóch porażkach z Szymonem “Taxi Złotówą” Wrześniem oraz Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Dla 60-letniego “Miśka” czyli Mirosława Dąbrowskiego będzie to debiut w mieszanych sztukach walki.

Najman vs. Misiek z Nadarzyna – Face to face

Na wczorajszej gali KSW 65 jednymi z gości wydarzenia byli właśnie Najman z Miśkiem. W momencie, kiedy kamerzysta pokazał kibicom, że na trybunach zasiada absolutny pionier Freak-Fightów w osobie byłego mistrza organizacji WKU, na trybunach można było usłyszeć wrzawę. Częstochowianin znany z tego, że prężnie działa w mediach społecznościowych nie przegapił okazji, aby wykonać face to face z Miśkiem pod klatką Konfrontacji Sztuk Walki.


Co wydarzy się w klatce MMA VIP 25 lutego? Czy skończy się równie szybko jak w ostatniej konfrontacji ze Szczeną? Nikt tego nie wie, pozostaje nam czekać.

Zobacz także:

KSW 66: Znamy przeciwnika Tomasza Narkuna? To nie będzie łatwe wyzwanie!

KSW 65 w Gliwicach przeszło do historii. Przed nami wydarzenie z numerem 66, które 15 stycznia odbędzie się w Szczecinie. Jednym z głównych bohaterów najbliższego eventu będzie dominator kategorii półciężkiej – Tomasz Narkun. Możliwe, że właśnie poznaliśmy jego przyszłego oponenta.

Gamrot wierzy, że w 2023 roku zawalczy o pas: Pokażę wszystkim, że jestem najlepszy na świecie!

Wczorajszego wieczora działo się dużo jeśli chodzi o polskie MMA. Po emocjonującej gali KSW 65, przyszedł czas na walkę byłego mistrza polskiego giganta Mateusza Gamrota. Na UFC Fight Night Polak pokonał Diego Ferreire, który poddał się po bardzo mocnym kolanie na żebra.

Kolejny mistrz FEN przegrywa zagranicą! Nie wygląda to dobrze…

Eder de Souza (19-8) to drugi mistrz Fight Exclusive Night, który w ostatnim czasie doznał przegranej zagranicą. Brazylijczyk wystąpił w sobotę w Rosji na gali RCC 10, gdy przed czasem przegrał z zawodnikiem publiczności.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis