MMA PLDenis ZałęckiPsycho ostro o Denisie Załęckim: P*nis! Bardzo go nie lubię, zresztą nie tylko ja!

Psycho ostro o Denisie Załęckim: P*nis! Bardzo go nie lubię, zresztą nie tylko ja!

Adam Lazar już osiemnastego czerwca w Ostródzie zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Psycho” podczas Fight Exclusive Night 40 zmierzy się z również debiutującym Dariuszem Hrehorowiczem. Lazar przede wszystkim znany jest z walk na gołe pięści w GROMDZIE.

Załęcki

”Psycho” szansę na pokazanie swoich umiejętności dostał podczas 5-edycji. Nie był to udany start. Lazar szybko miał duże problemy kondycyjne. Ostatecznie w drugiej rundzie przed czasem pokonał go Piotr ”Piecia” Samełko.

Zdecydowanie lepiej było przy drugim starcie w organizacji Mariusza Grabowskiego. Lazar wystartował w turnieju i odprawił z kwitkiem Krystiana ”Krychę” Cieślika – choć tu też nie było łatwo. W drugim starciu ”Psycho” musiał uznać wyższość Piotra ”Łapy” Łapucia.

Psycho ostro o Denisie Załęckim!

W ostatnim czasie zrobiła się duża kolejka do Denisa Załęckiego. Adam ”Psycho” Lazar jest kolejnym zawodnikiem, których chętny jest na starcie z ”Bad Boyem”. Lazar o Denisie wypowiedział się w mocnych słowach podczas wywiadu z Fightworld.

Penisem (poprawił redaktora, który zaczął zdanie od ”Denis”), powiem tak, czekam na to k*rwa. Czekam. Bardzo nie lubię Denisa, zresztą nie tylko ja. Nawet chłopak od niego z miasta. Ja mam kontakt z różnymi ludźmi, z różnego środowiska. Po prostu trafił w dobry moment. Zrobił sobie FAME, ale jeśli chodzi o poziom sportowy nie ma co ukrywać. Don Diego to mój dobry kolega co dzień rozmawiamy. Nie tylko dlatego typuje jego, ale Don Diego ma obycie w ringu dużo większe, dużo lepiej pracuje na nogach, ma lepszą kondycję. Nie ma co gadać bo Denis przypierdolić też potrafi, jak go trafi to go trafi, ale w to akurat nie wierzę. Myślę że Mateusz skończy go w pierwszej rundzie.

Denis Załęcki już czwartego czerwca wraca do klatki High League. Zawodnik z Torunia stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. Podczas 3 edycji w Ergo Arenie czeka go rozwiązanie konfliktu z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Zobacz także:

UFC: Mamy karty punktowe z walki Jana Błachowicza! Sędziowie byli zgodni! Też tak to widzieliście?

Wiemy już jak sędziowie punktowali pierwszą i drugą rundę pojedynku Jana Błachowicza (29-9) z Aleksandarem Rakiciem (14-3). Była to walka wieczoru sobotniej eventu największej organizacji na świecie.

Jacek Murański zdradza, że łamał innym czaszki uderzeniami głową: Mam tutaj kilka szram [WIDEO] Co wy na to?

Jacek Murański ma to do siebie, że każdy jego wywiad przynosi wiele ciekawych bon motów, które na stałe mogą wejść do żargonu sportowego. Nie inaczej było po jednym z wywiadów, który udzielił po sobotniej gali FAME MMA 14.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis