MMA PLUFCNikita Krylov przed udziałem w walce wieczoru UFC: Cieszę się, że UFC widzi i docenia to, co robię

Nikita Krylov przed udziałem w walce wieczoru UFC: Cieszę się, że UFC widzi i docenia to, co robię

Nikita Krylov to Ukrainiec posiadający także rosyjskie obywatelstwo, którego czeka pierwszy w karierze main event gali UFC. Przed walką wieczoru sobotniej gali, Krylov czuje się doceniony przez amerykańskiego giganta.

Nikita Krylov przed udziałem w walce wieczoru UFC

Ukrainiec już w nocy z soboty na niedzielę zmierzy się z Ryanem Spannem w walce wieczoru gali UFC Fight Night 220, która odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas.

Krylov w ostatnich występach pokonywał czołowych zawodników wagi półciężkiej – Alexandra Gustafssona i Volkana Oezdemira i teraz swoim nazwiskiem promuje najbliższą galę UFC.

Nikita Krylov przed udziałem w walce wieczoru UFC: Cieszę się, że UFC widzi i docenia to co robię

“To wielka sprawa dla mnie. To będzie moja pierwsza walka wieczoru, czuję się z tym świetnie. Miałem fantastyczny obóz przygotowawczy, aklimatyzacja przebiegła dobrze i teraz po prostu czekam na sobotę. Robię postępy cały czas i idę do przodu. Cieszę się, że UFC widzi i docenia to, co robię, bo nie stoję w miejscu. Czuję się z tą świadomością świetnie.” – mówi Krylov.

Jego najbliższy przeciwnik – Ryan Sapann to 31-letni Amerykanin, który także ma za sobą zwycięstwa z czołówką. Wygrywał bowiem z Ionem Cutelabą i Dominickiem Reyesem.

Kogo faworyzujecie w tej walce?

Zobacz także:

Marcin Najman zapewnia, że wygrał proces z FAME MMA! ”Bąbel czekam na ciebie 20 marca”! Co wy na to?

Marcin Najman na swoim kanale na YouTube wstawił filmik, w którym mówi, że wygrał proces z FAME MMA.

Mateusz Borek zawalczy we freakach? “Rozmawialiśmy, mniej więcej co dwie godziny podnoszona była stawka”

Czy popularny komentator, dziennikarz, promotor i coraz częściej tytułowany jako influenser – Mateusz Borek zawalczy we freakach? Odpowiedź na to pytanie padła w programie Turbo Kozak opublikowanym na kanale Canal Plus Sport na YouTube.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis