MMA PLFAME MMANiespodziewany gość na konferencji przed FAME 16. Jacek Murański: Nigdy tak często nikomu nie grano Mazurka Dąbrowskiego

Niespodziewany gość na konferencji przed FAME 16. Jacek Murański: Nigdy tak często nikomu nie grano Mazurka Dąbrowskiego

Niespodziewany gość pojawił się na wczorajszej I Konferencji prasowej przed nadchodzącą galą FAME MMA 16, która 5 listopada odbędzie się w Arenie Gliwice. Gość ten został zaproszony przez jednego z uczestników imprezy – Jacka Murańskiego.

Niespodziewany gość na konferencji przed FAME 16

“Stary Muran” wziął udział w trzecim panelu rozmów podczas wczorajszego spotkania medialnego z zawodnikami FAME MMA. Jego rywalem będzie Robert Pasut zwany “Sutonatorem”.

Ale Murański nie przyjechał na konferencję promować tylko siebie. Wykorzystał on moment ogromnej oglądalności, by zaprosić na scenę jednego z utytułowanych polskich sportowców.

Niespodziewany gość na konferencji przed FAME 16. Jacek Murański: Nigdy tak często nikomu nie grano Mazurka Dąbrowskiego

Sprawdźcie sami jak to wyglądało, kiedy Jacek Murański zabrał głos podczas I Konferencji prasowej przed FAME 16:

“Jak wiecie, ja niczego nie sprzedaję, niczym nie handluję, niczego nie reklamuję, ale skorzystam z pewnej okazji, która się aktualnie nadarzyła. Jedyne co tutaj sprzedaję, to wartości patriotyczne, a dzisiaj mamy tutaj człowieka, postaci tak zasłużonej dla Polski, dla polskiego sportu nie było na żadnej z gal, ani na żadnej konferencji federacji. Nigdy tak często nikomu nie grano Mazurka Dąbrowskiego. Nikt tak jak ten człowiek nie rozsławił imienia Rzeczypospolitej Polskiej na świecie. Chciałbym tutaj poprosić – to jest mój honor, że jest moim ziomkiem od lat ’80 – Marka Garmulewicza. Pięciokrotnego olimpijczyka, wicemistrza świata, trzykrotnego mistrza Europy, dwunastokrotnego mistrza Polski, legendę zapasów w stylu wolnym!”

Fragment z wejściem Marka Garmulewicza zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

MMA ATTACK 4: Blezień pokazał twarz po wczorajszej wojnie! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Widzieliście?

To było kapitalne otwarcie gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Krystian Blezień z Mateuszem Makarowskim zapewnili kibicom wiele emocji. Był to 3-rundowy bój! Blezień w mediach społecznościowych pokazał jak obecnie wygląda. Jest to zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Mocna wymiana zdań Pasternaka z Zadorą: Zrobię Cię szybciej niż Vaso Murana! Co wy na to?

W mediach społecznościowych doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Pasternakiem, a Dominikiem Zadorą. Czy w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia? Tego nie można wykluczyć. Doświadczony kick-boxer proponuje starcie w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis