MMA PLNajnowszeDominik ZadoraMocna wymiana zdań Pasternaka z Zadorą: Zrobię Cię szybciej niż Vaso Murana!

Mocna wymiana zdań Pasternaka z Zadorą: Zrobię Cię szybciej niż Vaso Murana!

W mediach społecznościowych doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Pasternakiem, a Dominikiem Zadorą. Czy w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia? Tego nie można wykluczyć. Doświadczony kick-boxer proponuje starcie w formule bokserskiej.

Pasternak

Dominik Zadora ostatni pojedynek stoczył na gali Babilon MMA 28 w Nowym Targu, gdzie chciał wrócić na odpowiednie tory po stracie tytułu Fight Exclusive Night. ”Japoński Drwal” skrzyżował rękawice z utytułowanym i doświadczonym Rafałem Dudkiem. Od samego początku było wiadomo, że nie będzie to łatwy pojedynek. Walka zakończyła się po dwóch minutach i 27-sekundach. Dominik nie został dopuszczony do kontynuowania walki.

Warto wspomnieć, że Zadora będzie miał szansę zrewanżowania się, bowiem na gali Fight Exclusive Night 42 zobaczymy jego drugie starcie z Rafałem Dudkiem.

Mocna wymiana zdań!

Doszło do mocnej dyskusji pomiędzy Michałem Pasternakiem, a Dominikiem Zadorą.

Michał Pasternak: Michał Pasternak: Dobrze, że mamy Ciebie… gościa który na wszystkim się zna.

Dominik Zadora: Jakbyś potrzebował jakiejś rady, służę pomocą.

Michał Pasternak: Jak już się przełamiesz, to czekam na tą obiecaną walkę. Zrobię Cię szybciej niż Vaso Murana.

Dominik Zadora: Zrobić to możesz kupę w majtki. Żadnej walki Ci nie odmówiłem. Ty nie chcesz K-1, bo bym Cię zlał jak dziecko. Ja nie chcę MMA, bo Ty byś obalił jak dzieciaka i poddał. Zostaje boks. Kasa na stół, kontrakt i lecimy. Nie widzę przeciwwskazań. Jesteśmy dorośli, a przede wszystkim sportowcami, więc daruj sobie te internetowe zaczepki.

Michał Pasternak: Jedyną osobą, która się zesrała jesteś Ty. Czekam aż zrobisz, to co obiecałeś farmazonie.

Wspomnianą dyskusję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Szok! Datsik potrzebował 10 sekund na znokautowanie Alexandra Emelianenko! [WIDEO] Zaskoczeni?

Vyacheslav Datsik mimo 45 wiosen obecnie jest w kapitalnej formie. ”Tarzan” zaszokował publiczność, bowiem potrzebował zaledwie dziesięciu sekund na znokautowanie uznanego Alexandra Emelianenki. Walka odbyła się na zasadach bokserskich.

Najpierw piątka, a potem ciosy ważące setki kilogramów – tak wyglądała walka Bombardier vs Zuluzinho [WIDEO] Widzieliście?

Zapewne nie każdy kibic sportów walki w Polsce widział ten pojedynek, więc MMA.PL wychodzi Wam na przeciw i publikuje zapis pojedynku Bombardier vs Zuluzinho, do której doszło na wczorajszej gali MMA Attack 4 w Arenie Będzin.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis