MMA PLNajnowszeMMA AttackMMA ATTACK 4: Blezień pokazał twarz po wczorajszej wojnie! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

MMA ATTACK 4: Blezień pokazał twarz po wczorajszej wojnie! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

To było kapitalne otwarcie gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Krystian Blezień z Mateuszem Makarowskim zapewnili kibicom wiele emocji. Był to 3-rundowy bój! Blezień w mediach społecznościowych pokazał jak obecnie wygląda. Jest to zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Blezień

Od samego początku mieliśmy bardzo mocne tempo. Pierwsza runda należała do Krystiana, który był bardziej aktywny i trafiał często niskimi kopnięciami oraz ciosami prostymi. W drugiej i trzeciej odsłonie Makarowski wychodził zwycięsko z otwartych wymian, których nie brakowało. W parterze pojawiły się również łokcie. To była krwawa jatka. Po 3-rundach Makarowski wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Blezień pokazał twarz!

Krystian Blezień postanowił w mediach społecznościowych pokazać jak wygląda obecnie jego twarz po 3-rundowym boju na gali MMA ATTACK 4. Jest też wspólne zdjęcie, na którym widać równie mocne obicia Mateusza Makarowskiego.

Pozdrowienia z soru. Dzięki wszystkim za doping i wsparcie. Jak mówiłem, że oddam całe serce.

W main evencie zobaczyliśmy powrót do klatki Adama Wieczorka. ”Siwy” po sporych problemach przed czasem odprawił weterana Oli Thompsona. Koniec walki nastąpił w trzeciej odsłonie. Warto zaznaczyć, że Wieczorek miał za sobą naprawdę długą przerwę.

Zobacz także:

Szok! Datsik potrzebował 10 sekund na znokautowanie Alexandra Emelianenko! [WIDEO] Zaskoczeni?

Vyacheslav Datsik mimo 45 wiosen obecnie jest w kapitalnej formie. ”Tarzan” zaszokował publiczność, bowiem potrzebował zaledwie dziesięciu sekund na znokautowanie uznanego Alexandra Emelianenki. Walka odbyła się na zasadach bokserskich.

Najpierw piątka, a potem ciosy ważące setki kilogramów – tak wyglądała walka Bombardier vs Zuluzinho [WIDEO] Widzieliście?

Zapewne nie każdy kibic sportów walki w Polsce widział ten pojedynek, więc MMA.PL wychodzi Wam na przeciw i publikuje zapis pojedynku Bombardier vs Zuluzinho, do której doszło na wczorajszej gali MMA Attack 4 w Arenie Będzin.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis