MMA PLBoksTak się buduje rekord w boksie! Niemiec pokonał rywala z rekordem.. 4 zwycięstw i 41 porażek!

Tak się buduje rekord w boksie! Niemiec pokonał rywala z rekordem.. 4 zwycięstw i 41 porażek!

Dużo mówi się o budowaniu rekordów w boksie. Nie tak dawno miało to miejsce na galach Rocky Boxing Night. Od lat widzimy takie walki u promotora Andrzeja Wasilewskiego czy Mariusza Grabowskiego. To się jednak dzieje nie tylko w Polsce, a przykładem dobrym jest sobotnia walka w Niemczech.

Ilias Essaoudi (20-2, 15 KO) mogący pochwalić się już niezłym rekordem – boksował w sobotę w mieście Warendorf. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego przeciwnikiem był… Michael Klempert (4-41-3).

Co ciekawe pojedynek nie zakończył się przed czasem, a na punkty. Po pełnych sześciu rundach sędziowie nie mieli wątpliwości kto został zwycięzcą.

zwycięstwo w boksie zawodowym. Wczoraj po 6 ciężkich rundach wygrałem jednogłośnie swoją walkę.  Szacunek w tym momencie dla Thomasa za serce zawodnika – napisał Ilias Essaoudi w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Żona Jacka Murańskiego zawalczy w MMA? Tajemniczy wpis ”Murana”!

Już od jakiegoś czasu krążą informacje o potencjalnym debiucie Joanny Godlewskiej Murańskiej w mieszanych sztukach walki. Jacek Murański na kanale ”Ebe Ebe” zdradził, że jest coś na rzeczy. Dzisiaj ”Muran” jeszcze bardziej podgrzał emocje swoim wpisem na instagramie. 

Oktagon 29: Marcin Naruszczka wygrywa pewnie na punkty w Czechach! Jest komentarz trenera! Widzieliście?

Marcin Naruszczka (23-11-1) wraca na odpowiednie tory! 38-latek wystąpił na gali Oktagon 29 w Ostrawie. Początkowo nasz reprezentant miał stanąć przed szansą rewanżu. Ostatecznie David Hosek (6-2-1) zrezygnował – co nie spodobało się podopiecznemu Mirosława Oknińskiego.