MMA PLFAME MMANiepublikowane wcześniej nagranie z szatni FAME 14! Parke i Murańscy w roli głównej!

Niepublikowane wcześniej nagranie z szatni FAME 14! Parke i Murańscy w roli głównej!

Na kanale Ebe Ebe na YouTube pojawił się filmik z FAME 14 z udziałem m.in. Jacka i Mateusza Murańskich oraz Normana Parke’a. Nagranie przedstawia moment, kiedy “Młody Muran” jest świeżo po zwycięstwie nad Alanem Kwiecińskim, a “Stormin” przygotowuje się do swojego starcia z Piotrem Szeligą.

Niepublikowane wcześniej nagranie z szatni FAME 14! Parke i Murańscy w roli głównej!
Foto: Ebe Ebe

Na gali FAME 14 doszło do walki Mateusza Murańskiego z Alanem Kwiecińskim. Przed ich pojedynkiem było pełno nienawiści i wyzwisk, ostatecznie panowie musieli swój konflikt wyjaśnić w klatce.

Starcie było bardzo wyrównane i zakończyło się niejednogłośną decyzją sędziów (29:28, 29:28, 28:29). Dwóch arbitrów jako zwycięzcę wskazało “Murana”, zatem puchar triumfatora trafił w jego ręce.

Niepublikowane wcześniej nagranie z FAME 14!

Murański dzielił szatnię z Normanem Parke, który na tym samym wydarzeniu mierzył się z Piotrem Szeligą w rzymskiej klatce. “Stary Muran” nie mógł przegapić momentu i powiedział Irlandczykowi z Północy, że to właśnie dzięki niemu wprowadzono do FAME MMA klatkę o wymiarach 3×3 m.

Parke w fenomenalny sposób pokonał “Szeliego”. Nawet w pierwszej rundzie, kiedy nie było parteru Irlandczyk z Północy trafnie obijał zawodnika z Dębicy.

Przypomnijmy, że w walce wieczoru gali FAME MMA 14 Mateusz “Tromba” Trąbka pokonał Tomasza “Gimpera” Działowego przez TKO w 2. rundzie. Całe wyniki wspomnianego wydarzenia można sprawdzić pod tym linkiem.

Teraz nadszedł czas na galę FAME MMA 15, która już w sierpniu. Ogłoszono już pierwsze nazwiska, a resztę informacji poznamy na konferencji 20 lipca.

Cały fragment opublikowany przez EbeEbe można zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis