MMA PLFAME MMAFAME MMA 14: Tromba vs Gimper – wyniki!

FAME MMA 14: Tromba vs Gimper – wyniki!

Gala FAME MMA 14 już na żywo! W tym materiale można śledzić na bieżąco wyniki gali live. Transmisja i dostęp PPV online stream dostępna jest pod tym linkiem. Po każdej walce aktualizujemy wyniki wraz ze szczegółowymi informacjami zakończenia. Początek wydarzenia o godzinie 20:00. W Krakowie na Tauron Arenie zobaczymy dziewięć pojedynków.

FAME MMA 14 na żywo live transmisja online
Foto: FAME MMA

Event otworzą “Laluna” i Wiktoria Jeroniewska, która zgodziła się na wyzwanie tydzień przed galą. Wcześniej przeciwniczką kobiety znanej z programu Królowe Życia miała być dziewczyna Gimpera “Sheeya”, ale wykluczył ją uraz dłoni.

FAME MMA 14: śledź wyniki gali

Jednakże “Hejter” podejmie rękawice i zmierzy się z byłym mistrzem FAME MMA Dawidem Malczyńskim, który jest uznawany za dużego faworyta w tym starciu. Największe “dymy” powinny być przy spotkaniu Mateusza Murańskiego z Alanem Kwieciński, gdyż panowie pałają do siebie nienawiścią, czego dowodem są momenty podczas F2F, konferencji i ważenia.

Adam Josef miał zmierzyć się z Robertem Karasiem, ale ten doznał bardzo poważnej kontuzji kręgów szyjnych i w jego miejsce wskoczył Matt z “Fit Lovers”. Zaraz po nich o pas FAME MMA bój stoczą “Wiewiór” oraz “Krycha UFC”, ta walka z pewnością będzie miała wysoki poziom sportowy.

Gorąco będzie również tutaj: Piotr Szeliga i Norman Parke jako jedyni wystąpią w klatce rzymskiej, gdzie pierwsza runda będzie bokserska, pozostałe dwie na zasadach MMA. “Fagata” i Monika Kociołek może nie pokażą wielu sportowych umiejętności, ale pozasportowe aspekty tego pojedynku również budzą zainteresowanie.

Ponadto co-main eventem okrzyknięte zostało starcie “Nitro” z “Xayoo” w K-1 w małych rękawicach. Walka wieczoru będzie popisem “Tromby” z Ekipy i “Gimpera”. Kto okaże się lepszy?

FAME MMA 14: NA ŻYWO! Wyniki

Mateusz “Tromba” Trąbka pok. Tomasz “Gimper” Działowy przez TKO w 2 rundzie (ciosy w dosiadzie) – relacja z walki: FAME MMA 14: Walczyli jak zawodowcy! Tromba znokautował Gimpera w drugiej rundzie!
Marcin “Xayoo” Majkut pok. Sergiusz “Nitro” Górski przez TKO w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Nitro upadł po raz trzeci i Xayoo wygrał w pierwszej rundzie
Agata “Fagata” Fąk pok. Monika “Mona” Kociołek przez jednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 29:28) – relacja z walki: FAME MMA 14: Fagata nie potrzebowała planu B. Kręciła się wokół Mony i wypunktowała ją po trzech rundach
Norman Parke pok. Piotr “Szeli” Szeliga przez TKO w 2 rundzie – klatka rzymska (boks i MMA).- relacja z walki: FAME MMA 14: Norman Parke rozniósł Piotra Szeligę w rzymskiej klatce. “Prokurator” bez argumentów!
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pok. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg przez jednogłośną decyzję sędziów – relacja z walki: FAME MMA 14: Wiewiór obronił pas mistrzowski wypunktowując Krychę UFC! Zdecydowało fight IQ!
Adam “AJ” Josef pok. Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz przez nokaut w 1 rundzie – walka w K-1 – relacja z walki: FAME MMA 14: Kolana, kolana! Adam “AJ” Josef znokautował Matta Fit Lovers w pierwszej rundzie!
Mateusz “Muran” Murański pok. Alan “Alanik” Kwieciński przed niejednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Duch wuja Władka czuwał! Mateusz Murański wypunktował Alana Kwiecińskiego
Dawid Malczyński pok. Mariusz “Hejter” Słoński przez TKO (ciosy w parterze) w 1. rundzie – relacja z walki: FAME MMA 14: Hejter szybko ruszył na Malczyńskiego, ale potem szybko leżał i przegrał przez TKO
Wiktoria Jaroniewska pok. Katarzyna “LalaLuna” Aleksander przez niejednogłośną decyzję sędziów (29:28 29:28, 28:29) – relacja z walki: FAME MMA 14: Laluna chciała walczyć jak na ulicy, ale to była klatka i Wiki wygrała decyzją

Zobacz także:

Jacek Murański przerywa wywiad z Nitro! Domaga się konfrontacji: Porozmawiamy w cywilizowany sposób?

Dymy, dymy! Tak to musiało się skończyć. Udało nam się dziś porozmawiać z Sergiuszem Górskim, który już jutro stoczy drugi pojedynek w FAME MMA. W pewnym momencie wywiad postanowił przerwać Jacek Murański, który domagał się konfrontacji słownej.

FAME MMA 14: Alan prowokował Murańskiego zdjęciem: Mnie może nie miał kto wychować, ale zobacz to… Widzieliście?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME MMA 14. Podczas tego wydarzenia w jednej z najgłośniejszych walk imprezy Alan Kwieciński prowokował Mateusza Murańskiego zdjęciem. Kontrowersyjnym zdjęciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis