MMA PLNajnowszeBellatorNiedzielski już w piątek stoczy trzecią walkę w organizacji Bellator! Polak wyrusza do Paryża!

Niedzielski już w piątek stoczy trzecią walkę w organizacji Bellator! Polak wyrusza do Paryża!

Piotr Niedzielski (17-5) postanowił skorzystać z okazji i wchodzi na zastępstwo! Polak już w najbliższy piątek stoczy swój trzeci pojedynek w organizacji Bellator. Biało-Czerwony wystąpi na gali Bellator 296 w Paryżu, gdzie zmierzy się z zawodnikiem publiczności Yvesem Landu (18-9). Reprezentant Czerwonego Smoka będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej.

Niedzielski

W main evencie zobaczymy jednego z najlepszych zawodników wagi średniej na świecie – Gegarda Mousasi (49-8-2). Holenderski weteran skrzyżuje tym razem rękawice z młodym i niebezpiecznym Fabianem Edwardsem (11-2).

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy dobrze znanego w naszym kraju z walk w KSW – Mansoura Barnaoui (20-4). ”Tarzan” podejmie Brenta Primusa (11-3).

Polak zawalczy w Paryżu!

Piotr Niedzielski (17-5) postanowił zaryzykować i przyjął propozycję walki w ostatniej chwili. Reprezentant Czerwonego Smoka wystąpi już w piątek na gali Bellator 296 w Paryżu.

❌❌❌BOOOOM❌❌❌

W nadchodzący piątek stoczę swój kolejny pojedynek dla organizacji @bellatormma . Moim rywalem będzie doświadczony Francuz – Yves Landu (19:8)

Gale będzie można oglądać na:

www.YouTube/bellator.com

To jest mój nowy rekord jeżeli chodzi o czas na przygotowanie się do walki, ( 9dni ) i tylko tyle czasu miałem na zejście do 145lbs – 66kg!

Tak naprawdę Zdecydowałem się wskoczyć na zastępstwo ponieważ trenuje po to żeby walczyć, a nie żeby czekać aż organizacja da mi rywala i pełen okres przygotowawczy. Tak więc,

Jak to się mówi… ŚWIAT NALEŻY DO ODWAŻNYCH, więc jazda z tematem!!!

❌❌❌BOOOOM❌❌❌W nadchodzący piątek stoczę swój kolejny pojedynek dla organizacji @bellatormma . Moim rywalem będzie…

Posted by Piotr Niedzielski on Sunday, May 7, 2023

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis