MMA PLNajnowszeK-1Nie żyje Patryk Hebel! Utalentowany zawodnik K-1 miał 27 lat

Nie żyje Patryk Hebel! Utalentowany zawodnik K-1 miał 27 lat

Mamy bardzo przykrą wiadomość. Nie żyje młody i jakże utalentowany zawodnik z naszego kraju – Patryk Hebel. Przypomnijmy, że Polak rywalizujący w formule K-1 miał zawalczyć na najbliższej gali Silesian MMA, która dwunastego lutego odbędzie się w Bytomiu.

Hebel

Patryk w wspomnianej organizacji zadebiutował podczas Silesian MMA 6, gdzie skrzyżował rękawice z doświadczonym zawodnikiem MMA – Mariuszem Radziszewskim. Hebel wygrał pojedynek przez techniczny nokaut. Polak kolejny raz mógł zaprezentować się na siódmej edycji, gdy pokonał Piotra Wołowika.

Wcześniej Hebel toczył pojedynki w organizacji WOTORE, Krwawy Sport czy Octagon No Mercy.

Przykra informacja!

Niestety nie żyje Patryk Hebel – utalentowany zawodnik K-1. O śmierci zawodnika w mediach społecznościowych poinformowała organizacja Silesian MMA

Trudno właściwie dobrać słowa 🥲 Właśnie dotarła do nas informacja o śmierci Patryka. Do zobaczenia po drugiej stronie …[*][*]

Trudno właściwie dobrać słowa 🥲Właśnie dotarła do nas informacja o śmierci Patryka.Do zobaczenia po drugiej stronie …[*][*]

Posted by Silesianmma on Thursday, January 12, 2023

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis