MMA PLNajnowszeFAME MMAFerrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Kamil Łaszczyk fame 17

Impreza, o której wspominamy odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

W sieci natomiast pojawiły się fragmenty treningów “Szczurka”, który na początku lutego zadebiutuje w walce na zasadach MMA i to od razu w walce wieczoru popularnej polskiej organizacji freak fightowej.

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17

Reporter Michał Rogoziński zamieścił w mediach społecznościowych fragment przygotowań Łaszczyka, w których pokazuje on szybkość, jaką dysponuje w walce.

Zawodowy i niepokonany w ringach pięściarz może stanowić bardzo duże wyzwanie dla Amadeusza Roślika.

Choć trzeba zaznaczyć, że Ferrari zaskakiwał już publikę nie raz. Czy zaskoczy także w walce z tak prezentującym się bokserem?

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis