MMA PLNajnowszeK-1Muszyński poznał szczegóły kolejnego etapu turnieju! W lipcu następne wyzwanie w Tokio

Muszyński poznał szczegóły kolejnego etapu turnieju! W lipcu następne wyzwanie w Tokio

Kacper Muszyński nie zwalnia, a coraz bardziej przyśpiesza. Jak może być inaczej po ostatnim jakże wielkim sukcesie naszego reprezentanta. Polak poznał szczegóły kolejnego etapu turnieju K1 MAX. Reprezentant Armia Polkowice następny pojedynek stoczy już siódmego lipca w Japonii, a dokładnie w Tokio.

Muszyński

Muszyński w swoim starcie odnotował niewątpliwe największy sukces w dotychczasowej karierze. Kacper pokonał zawodnika TOP 10 jeśli chodzi o tą kategorię wagową.

Kacper jednogłośną decyzją sędziów pokonał reprezentanta Bułgarii – Stoyana Korpivlenskiego. Warto zaznaczyć, że jest to zawodnik z numerem siedem w światowym kick-boxingu w tej kategorii wagowej.

Znamy szczegóły!

Oficjalnie Kacper Muszyński swój następny pojedynek stoczy siódmego lipca w Japonii. Będzie to kolejny etap prestiżowego turnieju K1 MAX.

Muszyński w Tokio tym razem skrzyżuje rękawice z reprezentantem Armenii – Zhorą Akopyanem.

Oficjalnie.Kacper Muszyński vs Zhora AkopyanKolejny etap turnieju K1 MAX.Sportowy Mount Everest.Polkowice Polski…

Posted by Armia Polkowice on Wednesday, April 10, 2024

Ormianin na swoim koncie ma dużo sukcesów – jest byłym mistrzem wagi półśredniej Fair Fight, mistrzem wagi lekkiej FEA WGP i zwycięzcą turnieju wagi lekkiej Tatneft Cup 2019.

Akopyan w swoim dorobku posiada walki z Biało-Czerwonym. Mowa o dwóch starciach z Rafałem Dudkiem. W pierwszym na gali DSF musiał uznać wyższość doświadczonego rywala. Niecałe dwa lata później Zhora udanie się zrewanżował Rafałowi i wygrał w Białorusi pewną jednogłośną decyzją sędziów. Ormianin w turnieju K1 MAX pokazał się z dobrej strony i rozpoczął od pewnego zwycięstwa na punkty z Ukraińcem – Tarasem Hnatchukiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis