MMA PLNajnowszeKSWMartin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru

Przypominamy, że walką wieczoru imprezy w Szczecinie będzie starcie Michał Materla vs Kendall Groove 2. Pierwsze starcie między tą dwójką odbyło się prawie 10 lat temu – 8 czerwca 2013 roku na gali KSW 23. Wówczas po epickiej walce zakończonej dogrywką lepszy okazał się Michał Materla:

https://www.youtube.com/watch?v=FxhQTSwpebA

Fani KSW i polskiego MMA uważają jednak, że rewanż przygotowany przez KSW jest zorganizowany zdecydowanie za późno od pierwszej potyczki tej dwójki.

Na dodatek, Groove zawodowo nie walczył w MMA od… 2019 roku, co czyni kolejną rysę na tym zestawieniu.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca

Martin Lewandowski jednak widzi tę sprawę inaczej, co przedstawił w rozmowie z TVP Sport:

“Szanuję, że ludzie mogą się nie zgadzać (z walką wieczoru KXTB KSW 78). Dlatego jest kolejnych siedem pojedynków, w których można spokojnie znaleźć sobie coś dobrego. Jeśli main eventu ktoś nie zasmakował, to mamy innych zawodników. Dla mnie ten pojedynek ma sens. Ci zawodnicy stoczyli jedną z najbardziej epickich walk w historii KSW, Kendall poza tym, że rozpączkował się, ma dużą familię i zajął się ogarnianiem życia takiego familijnego, to cały czas jest w gazie. Ciągle może zaskoczyć i Michała i normalnego widza. Nie skreślałbym go.

Jest to zawodnik, który przez ilość organizacji, przez które się przetoczył, ma dużo większe doświadczenie niż Michał. Znana postać w MMA. Michał też jest zawodnikiem, który powoli musi zacząć myśleć o emeryturze, ma poważną porażkę z Mariuszem Pudzianowskim. Dwóch weteranów, klatek MMA w Polsce i na świecie. Dwóch zawodników, którzy po latach się spotykają po kapitalnej walce. Nie wiem czy to walka, która jest mało interesująca.”

Cały wywiad Patryka Prokulskiego z Martinem Lewandowskim do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis