MMA PLNajnowszeKSW“Nie bij się Seba, to było nielegalne! Nie bij się” – jest nagranie narożnika po faulu Wikłacza na Przybyszu na KSW 86

“Nie bij się Seba, to było nielegalne! Nie bij się” – jest nagranie narożnika po faulu Wikłacza na Przybyszu na KSW 86

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące kulisy minionej gali KSW 86 we Wrocławiu, na której to doszło do faulu Jakuba Wikłacza na Sebastianie Przybyszu w walce wieczoru wydarzenia. Jest nagranie narożnika po tym nieumyślnym kopnięciu, które wyprowadził Wikłacz.

nagranie narożnika po faulu Wikłacza na Przybyszu

Przypominamy, że starcie Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem było czwartym pojedynkiem tej dwójki oraz walką wieczoru minionej gali KSW 86. Walka ta zakończyła się techniczną decyzją orzekającą remis, a przyczyną tej technicznej decyzji było nielegalne kopnięcie w głowę, którego dopuścił się aktualnie panujący mistrz wagi koguciej KSW:

“Nie bij się Seba, to było nielegalne! Nie bij się” – jest nagranie narożnika po faulu Wikłacza na Przybyszu na KSW 86

Teraz Federacja KSW udostępniła na swoim kanale na YouTube materiał z kulisów po wspomnianej gali KSW 86. Kibice chcący zobaczyć reakcję narożnika Sebastiana Przybysza na faul Jakuba Wikłacza nie zawiodą się.

W wideo widzimy bowiem dokładnie, jak zareagowały osoby odpowiedzialne za podpowiedzi kierowane do Sebastiana Przybysza podczas całego pojedynku.

Po wspomnianym faulu, narożnik wykrzykiwał do pretendenta, by ten nie bił się dalej i odpuścił próbę dojścia do siebie i kontynuowanie pojedynku.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Przypominamy, że ostatecznie walkę Wikłacz vs Przybysz 4 – po odjęciu dwóch punktów aktualnemu mistrzowi – zakończono jako remisową, a tym samym Jakub Wikłacz zachował posiadany przez siebie pas mistrzowski wagi koguciej Federacji KSW.

Następne gale KSW:

Gala KSW 87 odbędzie się 14 października w miejscowości Trzyniec w Czechach. Bilety już w sprzedaży na: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

Gala XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada w Radomiu. Bilety w sprzedaży na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce i 9 innych krajach Europy wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej oglądajcie wydarzenia KSW na KSWTV.com.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis