MMA PLArchiwumDon KasjoDon Kasjo wystąpi w walce wieczoru PRIME MMA 6! Ciekawy rywal i… zasady!

Don Kasjo wystąpi w walce wieczoru PRIME MMA 6! Ciekawy rywal i… zasady!

Dwudziestego pierwszego października w Toruniu odbędzie się najbliższa gala PRIME SHOW MMA 6. Dziś freakowa organizacja postanowiła ogłosić main event, w którym zobaczymy Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” jest zmotywowany, aby wrócić w efektownym stylu po ostatniej przegranej.

Kasjo

Do starcia Kasjusza Życińskiego z Dominikiem Zadorą doszło w main evencie PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. ”Don Kasjo” przyjął wyzwanie i walka z Dominikiem odbyła się w boksie w małych rękawicach. 

Były mistrz Fight Exclusive Night od pierwszych sekund ruszył na przeciwnika. Zadora przede wszystkim zaskoczył swoją szybkością oraz celnością, bowiem często dochodził do celu. ”Don Kasjo” próbował z czasem również mocniej odpowiadać. W trzeciej odsłonie chwila nieuwagi i ”Don Kasjo” na deskach. Zadora już nie wypuścił takiej okazji z rąk. Za chwilę Kasjusz drugi raz padł na deski. W klatce pojawił się lekarz, bowiem Kasjusz miał zamknięte oko. Walka została wznowiona, a wtedy Dominik ruszył z kolejnymi uderzeniami przy siatce, więc sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Kasjusz stoczył jeszcze 2 inne pojedynki w PRIME, z których wychodził zwycięsko. ”Don Kasjo” pokonał przed czasem rapera Popka Monstera oraz na punkty Mateusza ”Murana” Murańskiego.

Znamy main event!

Już oficjalnie! W main evencie PRIME SHOW MMA 6 zobaczymy starcie pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Pawłem Tyburskim. Walka odbędzie się w boksie w małych rękawicach – na dystansie 3×3.

DON KASJO VS KSIĘŻNICZKA 🔥MAIN EVENT TAAAAK, TO SIĘ WYDARZY! 🤝🔥 Do tego pojedynku musiało dojść. Czekało na to sporo fanów FREAK FIGHTÓW! 👀 Między panami zaiskrzyło już trzy lata temu, kiedy stoczyli ostrą wymianę zdań, a później spotkali się na sparingu. Jednak do tej pory nie wyjaśnili sobie wielu kwestii i trzymają się swoich przekonań. Teraz nadszedł idealny moment, aby zamienić słowa w czyny podczas MAIN EVENTU PRIME 6: PREMIUM 😈 Kasjusz przegrał swoją ostatnią walkę, ale jak dobrze wiemy Don Kasjo jest bardzo zdeterminowany i trenuje ciężko, aby powrócić na zwycięską ścieżkę 😎 Natomiast Księżniczka jest prawdziwą bestią podczas walki i trudno temu zaprzeczyć… 😏 Każdy jego pojedynek jest niezwykle potężny 🥊 Warto wspomnieć, że Paweł wygrał swoją ostatnią walkę przed czasem, a jego bilans we FREAK FIGHTACH wynosi 6-2 🤯 Ale to jeszcze nie wszystko…Wchodźcie na naszego Instagrama i weźcie udział w konkursie, w którym możecie wygrać między innymi możliwość oglądania jednego z pojedynków spod oktagonu oraz koszulkę i rękawice PRIME MMA z podpisami 💪🏼🎁

PRIME 6: PREMIUM
21.10.2023
ARENA TORUŃ

Przypomnijmy, że w przeszłości panowie mieli duży konflikt. Doszło nawet do ich sparingu. Miało to miejsce w sierpniu 2020 roku.

Tyburski podczas konferencji prasowej  FAME stwierdził, że Don Kasjo jest zbyt pewny siebie i chętnie wyjaśni z nim nieporozumienia. Zaproponował nawet nie tyle walkę w klatce, co sparing w Nastula Club, gdzie Życiński przygotowywał się do najbliższej walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis