MMA PLNajnowszeNate DiazNate Diaz znalazł nową organizację, w której będzie walczył na zasadach MMA?

Nate Diaz znalazł nową organizację, w której będzie walczył na zasadach MMA?

Czy jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie Nate Diaz znalazł właśnie nową organizację w której będzie walczył w walkach na zasadach MMA? Nie wiadomo, ale jej właściciel kusi opinię publiczną rzekomym “dialogiem”, który prowadzi z Amerykaninem.

Nate Diaz

Nate Diaz w tym miesiącu wypełnił obowiązujący go kontrakt z organizacją UFC. W swojej ostatniej walce dla amerykańskiego giganta, z którym związany był przez lata, poddał w czwartej rundzie innego legendarnego zawodnika – Tony’ego Fergusona.

Od tamtej pory Diaz zostaje wolnym agentem i może teraz sprawdzić swoją wartość na wolnym rynku zawodników.

Nate Diaz znalazł nową organizację, w której będzie walczył na zasadach MMA?

“Dialogiem” z zawodnikiem ze Stockton opinię publiczną kusi prezes jednej dużej organizacji. Mowa o Scott’ie Cookerze, który szefuje organizacji Bellator MMA.

Jego zdaniem, możliwy jest kontrakt Diaza właśnie z jego organizacją:

“Cóż, zdecydowanie rozmawiamy z nim. Skontaktowaliśmy się i wiemy, że prawdopodobnie rozmawia z wszystkimi. Uważam, że jesteśmy w całkiem dobrej pozycji. Wiem, że Nate chce walczyć z Jakiem Paulem. Jake Paul natomiast walczy teraz z Andersonem Silvą w walce, którą pokaże Showtime PPV, więc nie ukrywamy, że jest tu pewna synergia. Mamy nadzieję, że zawrzemy jakąś umowę, chociaż na walki w MMA. Mam nadzieję, że jego pojedynki w tej formule będą toczone właśnie w Bellatorze.” – przyznał Cooker.

Czy wg Was Nate Diaz finalnie wyląduje w organizacji Bellator MMA?

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 3: Dymy podczas programu! Bagieta został zaatakowany! [WIDEO] Widzieliście?

Jest pierwszy program ”face to face” przed nadchodzącą galą PRIME SHOW MMA 3, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Była to konfrontacja słowna pomiędzy ”Bagietą”, a ”Robalinim” oraz ”Malubą” z Wiolą Kotelecką.

Robi wrażenie! Bob Sapp mimo 49 lat pozostaje w świetnej formie! Co wy na to?

Bob Sapp mimo 49 wiosen pozostaje w świetnej formie. Czyżby dojdzie do powrotu na ring? Tego nie można wykluczyć. Póki co Amerykanin pojawił się w American Top Team.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis