MMA PLFreak FightRobi wrażenie! Bob Sapp mimo 49 lat pozostaje w świetnej formie!

Robi wrażenie! Bob Sapp mimo 49 lat pozostaje w świetnej formie!

Bob Sapp mimo 49 wiosen pozostaje w świetnej formie. Czyżby dojdzie do powrotu na ring? Tego nie można wykluczyć. Póki co Amerykanin pojawił się w American Top Team.

Sapp

49-latek ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2018 roku na gali Rizin 13, gdzie zmierzył się z debiutującym sumitą Kinataro Osunaarashi. Sapp dość niespodziewanie wygrał. Było to zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów. Wielu kibiców zarzuca Sappowi, że już od kilku dobrych lat jeździ tylko po wypłatę.

Wspomniany pojedynek zobaczycie poniżej:

Robi wrażenie!

Bob Sapp pojawił się w American Top Team. Niewykluczone, że Sapp mimo wielu kontuzji stoczy jeszcze pojedynek.

Last sparing Done !✊✊✊Miło poznać Bob sapp😳🥷👊🏻

Posted by Krzysztof Jotko on Tuesday, September 20, 2022

Amerykanin to przede wszystkim futbolista, wrestler, aktor i kiedyś świetny zawodnik. Przypomnijmy sobie choćby dwa pojedynki z legendarnym Ernesto Hoostem. ”Bestia” sprawił wielką sensację pokonując przed czasem faworyzowanego Holendra.

Zobacz także:

FAME MMA 15: Co się stało! Jacek Murański zapowiada ogłoszenie po rewanżu z Tańculą! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem został zapytany o rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Padło pytanie o wnioski po drugiej przegranej… ”Muran” zaskoczył, bowiem stwierdził, że przy tym pojedynku kryje się pewna tajemnica, która zostanie ogłoszona przez organizacje FAME MMA.

Denis Załęcki reaguje na słowa Alberta Sosnowskiego! Mocny komentarz w jego stylu! Co wy na to?

Niedawno pisaliśmy, że doświadczony i uznany pięściarz Albert Sosnowski (49-9-2, 29 KO) na Facebooku Super Express Sport skomentował wywiad Denisa Załęckiego. Teraz doczekaliśmy się odpowiedzi “Bad Boy’a”, która jednoznacznie zwraca się do boksera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis