MMA PLNajnowszeBagietaPRIME SHOW MMA 3: Dymy podczas programu! Bagieta został zaatakowany! [WIDEO]

PRIME SHOW MMA 3: Dymy podczas programu! Bagieta został zaatakowany! [WIDEO]

Jest pierwszy program ”face to face” przed nadchodzącą galą PRIME SHOW MMA 3, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Była to konfrontacja słowna pomiędzy ”Bagietą”, a ”Robalinim” oraz ”Malubą” z Wiolą Kotelecką.

Bagieta

Zaskoczenie powstało, gdy ogłoszono main event. Na wszystkich kontach organizacji fani dopytywali ”kim są uczestniczki”. Paulina Hornik, obecna członkini Natsu World zmierzy się z ”Pysią”.

Nie zabraknie również pro sportowego zestawienia. Zawodnik publiczności Daniel Rutkowski stoczy kolejny pojedynek na zasadach bokserskich. Zawodnik KSW zmierzy się z youtuberem – Piotrem Pająkiem.

Dymy!

Takie właśnie pojawiły się podczas wczorajszego programu ”face to face”. ”Bagieta” został zaatakowany.

To nie był jednak koniec… Zobaczyliśmy kontrę ze strony ”Bagiety”.

Zobacz także:

Marcin Najman do Murańskiego: Ja nie jestem Tańcula! Ze mną dostaniesz cepa na łeb i padniesz! Co wy na to?

Marcin Najman postanowił zabrać głos na swoim kanale. ”El Testosteron” wypowiedział się o ostatniej rozmowie Jacka Murańskiego z naszym portalem. Niewykluczone, że w końcu dojdzie do wyczekiwanego starcia Najmana z Murańskim. Częstochowianin zapewnia, że nie potrwa, to nawet 30 sekund!

Don Kasjo zapowiada powrót! Czy to oznacza kolejną walkę?

Don Kasjo ostatni czas spędził głównie w szpitalu i na rehabilitacjach. W mediach społecznościowych poinformował, że najważniejsze ma już za sobą i zapowiada powrót szybszy niż przewidują lekarze. Czy to może oznaczać kolejną walkę Kasjusza?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis