MMA PLBoksNate Diaz przegrał z youtuberem! Jake Paul znowu lepszy od zawodnika MMA!

Nate Diaz przegrał z youtuberem! Jake Paul znowu lepszy od zawodnika MMA!

Wczoraj nie tylko odbyła się gala CLOUT MMA 1 czy też UFC w Nashville, ale kibice sportów walki mogli oglądać także walkę bokserską w Dallas, gdzie Nate Diaz przegrał z popularnym nawet w środowisku sportowym youtuberem. Jake Paul okazał się bowiem lepszy od kolejnego zawodnika MMA!

Diaz

Jake Paul do swojego rekordu wygranych w boksie dorzucił zatem kolejne mocne nazwisko. Zawodnik ten pokonywał już Bena Askrena, Tyrona Woodleya czy Andersona Silvę. Teraz słabszy od niego w szermierce na pięści okazał się pogromca Conora McGregora – Nate Diaz.

Pojedynek Paul vs Diaz odbył się w hali American Airlines Center, gdzie na co dzień swoje mecze w lidze NBA rozgrywa drużyna Dallas Mavericks. Walka ta była zakontraktowana w limicie do 185 funtów.

Nate Diaz przegrał z youtuberem! Jake Paul znowu lepszy od zawodnika MMA!

Cały tydzień przed walką był niezwykle emocjonujący. Można nawet powiedzieć, że bardziej niż sama walka. Nate Diaz bowiem ciągle drwił ze swojego rywala, wywiady przerywał kiedy chciał i zachowywał się czasami, jakby swoje obowiązki wypełniał na siłę.

W ringu jednak walczyć musiał, ale na tle mocnego pięściarsko Jake’a Paula wyglądał marnie.

Co prawda Nate Diaz próbował dawać show, ale to Jake Paul był sportowo tej nocy lepszy. Większość rund sprytnie punktował na swoją korzyść, a w piątej odsłonie posłał nawet rywala na deski.

Ostatecznie jednak Diaza nie zdołał wykończyć przed czasem i o zwycięzcy tego starcia musieli zdecydować sędziowie. Ci nie mieli problemu ze wskazaniem wygranego.

Ostatecznie Jake Paul po dziesięciorundowym pojedynku pokonał Nate’a Diaza jednogłośną decyzją sędziów w stosunku 97-92, 98-91 i 98-91.

Spodziewaliście się takiego werdyktu i w ogóle takiego przebiegu walki Diaza z Paulem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis