MMA PLArchiwumFAME MMAFAME FRIDAY ARENA 2: Transmisja stream online – gdzie oglądać?

FAME FRIDAY ARENA 2: Transmisja stream online – gdzie oglądać?

PPV FAME FRIDAY ARENA 2 już 29 września! Czas nas kolejny piątek z największą freak-fightową federacją w Europie! Szykują się grzmoty największego kalibru. Nie możecie tego przegapić! Galę FAME FRIDAY ARENA 2 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje, aby nie ominąć tego wydarzenia.

PPV FAME FRIDAY ARENA 2
Foto: FAME

FAME FRIDAY ARENA #2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

FAME FRIDAY ARENA 2: Gdzie oglądać?

Wielki rewanż, wielkich włodarzy! Pierwsze starcie wygrał Michał Baron, który kompletnie zdominował Pawła Jóźwiaka, pewnie wygrywając cały pojedynek. Choć… zakończenie starcia dalej budzi kontrowersje. Jednak to już nie ma znaczenia, bo robota czeka. Nadszedł czas, aby wyłonić, kto jest najpotężniejszym włodarzem wśród wszystkich organizacji. Baron czy Jóźwiak? Odpowiedź już wkrótce!

W klatce ponownie pojawi się Kacper Błoński, który przywita debiutującego „Ostrego”. Jeden jest zmotywowany po ostatniej porażce, a drugi chce udowodnić, że potrafi przyłożyć. To połączenie daje nam mieszankę wybuchową, dlatego liczymy na dobrą walkę, pełną ostrych wymian.

Maksymilian Wiewiórka po raz kolejny udowadnia, że nie boi się wyzwań. Popularny „Wiewiór” stanie w bitewne tany z Josefem Bratanem, w formule K-1, czyli znowu nie będzie mógł korzystać ze swojej największej broni – parteru. To może zwiastować efektowny nokaut. Lepiej nie mrugać!

Historia rodem z dobrego filmu. Najpierw koledzy, a teraz najwięksi wrogowie. Tak można opisać walkę Dominika Zadory z Alanem Kwiecińskim. Zwieńczenie historii tej dwójki już 29 września w NETTO Arena Szczecin. Według was, kto wygra?

Największa niespodzianka tej gali. Konfrontacja Piotra Liska, olimpijczyka z Dariuszem Kaźmierczukiem. Tyczkarza czeka nie lada wyzwanie, bo lew jest groźny i łatwo się nie podda! Może być ciekawie.

FAME FRIDAY: Cena, ile kosztuje?

Mocarny konflikt streamerów – Xayoo vs. Rafonix. Marcin Krasucki jasno dał do zrozumienia, że nie lubi swojego imiennika i ma zamiar zrobić mu krzywdę w oktagonie. Czy mu się uda? Kto wie, kto wie…

Gala FAME FRIDAY ARENA 2 jest dostępna w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 34,99, który obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia gali przez 48 godzin po skończonym wydarzeniu. Decydując się na pakiet PREMIUM za 39,99, otrzymamy dostęp do transmisji live w 1080p (FULL HD), możliwość odtworzenia gali przez okrągły tydzień.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis