MMA PLArchiwumUFCBryce Mitchell zamierza nawrócić O’Malleya, a także udowodnić mu, że ziemia jest płaska!

Bryce Mitchell zamierza nawrócić O’Malleya, a także udowodnić mu, że ziemia jest płaska!

Bryce Mitchell jak żołnierz. Ma misję, którą musi wykonać. Czołowy piórkowy za cel honorowy wziął sobie nawrócenie Seana O’Malleya, aktualnego mistrza kategorii koguciej. Tylko zamiast strzelać, będzie rozmawiał, debatował, tłumaczył.

Mitchell zamierza nawrócić O'Malleya
Foto: Chris Unger/ Zuffa LLC/ Getty Images

Powróciwszy w sobotę na zwycięską ścieżkę Bryce Mitchell, zaczyna nowy rozdział w swojej historii. Amerykanin zamierza nawrócić społeczeństwo!

Na początek, udowadniając, że ziemia jest płaska. Mitchell wystosował nawet prośbę w kierunku Seana O’Malleya, żeby porozmawiać na ten temat w podcaście „Sugara”.

Bryce przeprasza i zaprasza!

Mitchell nagrał film, w którym sypie głowę popiołem, przepraszając O’Malleya za wyzyskiwka, których dopuścił się w kierunku obecnego mistrza. Wyszedł także z propozycją biznesu oraz debaty dotyczącej płaskiej ziemi. „Thug Nasty” stwierdził, że wyjaśni Seanowi, dlaczego ziemia jest płaska, dodał również, że O’Malley nie ma szans w pojedynku na słowa.

Sean w swoim filmie mówił, że ziemia jest okrągła, mówił też, że chciałby być jak ja, ponieważ mam sporo zwierząt. Po pierwsze, ziemia jest płaska i mogę Ci to udowodnić. Po drugie, możesz być farmerem, jeśli otworzysz swój umysł O’Malley.

Następnie Bryce zaczął… przepraszać.

Chciałbym Cię przeprosić, Sean. Jedyny raz, kiedy powiedziałam na Ciebie coś złego… to było przed twoją walką z Petrem Yanem. Uważałem, że Yan wygra, a twoja YouTube’owa społeczność nie pomoże Ci wygrać. Myliłem się…

ZOBACZ TAKŻE: Liska skok po kasę. Czy we freakach pojawi się więcej sportowców?

Przeprosiny, przeprosinami, ale Bryce ma też ciekawą… propozycję.

Słuchaj, to moja propozycja. Zaproś mnie do swojego podcastu, a wyjaśnię Ci, że ziemia jest płaska. Nie dasz rady pokonać mnie w debacie. Mam sporą wiedzę w tym temacie.

Bryce Mitchell pod postem zachęcił swoich obserwujących, żeby oznaczali Seana O’Malleya, ponieważ chcę mu osobiście przekazać miłość Jezusa – a właściwie to chcę nawrócić mistrza dywizji koguciej. Cóż… jest wysoko!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis