Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGamrotMateusz Gamrot w wielkich emocjach: Dziękuję hejterom, bo też daliście mi motywację!

Mateusz Gamrot w wielkich emocjach: Dziękuję hejterom, bo też daliście mi motywację!

Mateusz Gamrot (18-1) zrobił to w wielkim stylu! Polak dziś w Las Vegas odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. 30-latek w drugiej rundzie znokautował doświadczonego Scotta Holtzmana (14-5).

Gamrot

Warto zaznaczyć, że było to pierwsze zwycięstwo ”Gamera” przez czysty nokaut, a nie TKO (techniczny nokaut). Sami zobaczcie jak to wyglądało.

Gamrot dziękuje swoim hejterom!

Mateusz Gamrot (18-1) tuż po walce nie ukrywał wielkiej radości. Dla ”Gamera” był to ważny sukces po nieudanym debiucie w amerykańskim gigancie. Polak w rozmowie z Danielem Cormierem postanowił podziękować również swoim hejterom. 

Dziękuję wszystkim w Polsce za wsparcie, za wiadomości. Dziękuję wszystkim moim fanom, wiedziałem, że wierzyliście we mnie, dziękuję hejterom, bo też daliście mi motywację. Dziękuję też mojej rodzinie, za chwilę do was wracam. To jest dopiero początek!

Gamrot tuż przed walką w rozmowie z ETOTO TV zdradził, że w ostatnim czasie pojawiło się u niego dużo nowych kibiców, ale też hejterów.

Zmieniło się. Dużo więcej hejterów doszło i dużo więcej osób zaczęło ubliżać niepotrzebnie. Tak, to jest to co zauważyłem. Oczywiście jest mnóstwo fanów, jest rzesza fanów co od zawsze była ze mną i są wierni, kibicują za co im bardzo dziękuję. Doceniam to, ale zauważyłem, że coraz więcej pojawia się gagatków co lubią naubliżać. Jest to sport, jest to wliczone, nie przejmuje się tym ale zauważyłem to. Jest to mobilizujące, bo udowodnię wszystkim niedowiarkom, czy ludziom, którzy ubliżają niepotrzebnie, że się mylą.

Zobacz także:

Wielka przemiana Taxi Złotówy! Wrzesień: Od początku mojej metamorfozy straciłem 70kg!  Robi wrażenie?

Szymon Wrzesień już w czerwcu stoczy swój następny pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru MMA VIP 2 zmierzy się debiutującym Szymonem Komandosem.

Doszło do face to face przed walką kobiety z mężczyzną! Widzieliście?

Mamy pierwsze face to face przed walką kobiety z mężczyzną. Mowa tu o starciu w grapplingu pomiędzy Craig Jonesem, a Gabi Garcią. Przewaga gabarytów Brazylijki jest aż nadto widoczna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis