MMA PLKSWNarkun zaczepia Askhama! Odpowiedział na porównanie z Conorem!

Narkun zaczepia Askhama! Odpowiedział na porównanie z Conorem!

Tomasz Narkun ponownie zaczepia Askhama! Mistrz wagi półciężkiej Federacji KSW był gościem programu Klatka po klatce na portalu sportowefakty.wp.pl, gdzie po raz kolejny odniósł się do postaci Scotta Askhama.

Brytyjczyk ma ostatnio na pieńku z “Żyrafą”. Obaj zawodnicy wymieniają się uszczypliwościami w mediach społecznościowych i dążą do rozwiązania swojego konfliktu w klatce.

Narkun zaczepia Askhama!

W programie Klatka po klatce u Artura Mazura, Tomasz Narkun odpowiedział na zaczepki Askhama sugerujące, że ten jest “imbecylem”. Brytyjczyk użył takiego sformułowania tłumacząc mu odrzucenie walki z Mamedem i skupienie się na “Żyrafie”. Askham wówczas tak oto pisał: “Czy ja kiedykolwiek próbowałem uciekać? Wyzwałem Ciebie do walki, tak powiedziałem o turnieju, ale ja z Tobą w pierwszej walce! Odmówiłem Mamedowi, bo chce pojedynku z Tobą. Jednak to prawda co mówią o Tobie – jesteś imbecylem!”

Do tych słów odniósł się teraz Narkun, który potwierdził także zainteresowanie walką z Askhamem:

“Chodzi o imbecyla? Jestem jeszcze bardziej zmotywowany do tego, żeby mu spuścić wpierdziel. Niech gra, niech wyzywa. Robimy to!” – przyznał w programie Klatka po klatce.

Narkun pokusił się także o komentarz sugerujący, że Askham jest drugim McGregorem. Taką tezę postawił Mamed Khalidov, zarzucając Anglikowi wybieranie sobie rywali. Co na ten temat zatem myśli Narkun?

“Uważam, że on Conorowi mógłby jedynie trzymać tarczę, albo nosić torbę.” – skwitował.

Narkun vs. Askham – czy do tego dojdzie?

Potencjalne starcie Tomasza Narkuna ze Scottem Askhamem byłoby walką między dwoma mistrzami KSW. Polak jest posiadaczem pasa wagi półciężkiej, a Brytyjczyk dzierży tytuł w dywizji średniej. Dodatkowo, smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, że obaj w swoich ostatnich walkach wychodzi zwycięsko z konfrontacji z Mamedem Khalidovem.

Czy zatem Federacja KSW będzie dążyła do tego, by doprowadzić do starcia dwóch swoich mistrzów?

Jurkowski wpiera medyków!

Łukasz Jurkowski z ostrym komentarzem do społeczeństwa! Chodzi o akcję “WspierajMedyka”!

Gdzie obejrzę UFC 249?

Transmisja wydarzenia odbędzie się na Polsat Sport. Będzie można oglądać już kartę wstępną. Są już ustalone godziny transmisji!

Analiza walki wieczoru UFC 249

Main event najbliższej gali to starcie o tymczasowy pas wagi lekkiej. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z analizą.