MMA PLCiekawostkiJurkowski o akcji #WspierajMedyka: Każda jedna szumowina…

Jurkowski o akcji #WspierajMedyka: Każda jedna szumowina…

Łukasz Jurkowski o akcji #WspierajMedyka. Zawodnik Federacji KSW i człowiek-orkiestra polskiego MMA, Łukasz Jurkowski zabrał głos w głośnej ostatnio sprawie dotyczącej braku wsparcia dla pracowników służby zdrowia.

“Juras” ostatnio bardzo często odnosi się do różnych dziedzin życia społecznego. Nie inaczej jest tym razem, kiedy przypomina o głośnej akcji #WspierajMedyka.

Jurkowski o akcji #WspierajMedyka

Całe zamieszanie związane jest z coraz częstszymi informacjami, jakie podają polskie media, a dotyczą pracowników służby zdrowia. W dobie pandemii koronawirusa i niebezpieczeństwa zarażeniem się śmiercionośnym wirusem z Wuhan, pracownicy szpitali i przychodni często są piętnowani przez społeczeństwo.

Pojawiło się wiele różnych informacji mówiących o tym, że lekarze, pielęgniarki czy inni pracownicy szpitali i przychodni są piętnowani przez sąsiadów. Wszystko w obawie o przyniesienie koronawirusa SARS-CoV2 w pobliże ich miejsce zamieszkania.

Łukasz Jurkowski dołącza natomiast do wielu ludzi będących w opozycji do zaprezentowanej wyżej postawy. “Juras” wspomniał o swoich działaniach pomocowych dla szpitali i poparł akcję “WspierajMedyka:

“Każda jedna szumowina piętnująca personel medyczny wyzywając od „zarazy” powinna do końca życia patrząc w lustro czuć wstyd! Mali ludzie. Rozwoziłem posiłki do szpitalów…na szczęście moi sąsiedzi mają więcej rozumu niż te średniowieczne wioskowe głupki. #WspierajMedyka” – napisał na Twitterze.

Łukasz Jurkowski w KSW

Obecnie “Juras” ma w planach kolejną walkę w klatce KSW. Pierwszy historyczny mistrz największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki ma powrócić na jednej z najbliższych gal. Nieoficjalnie mówi się o walce Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim, który typowany jest na wielką gwiazdę KSW. Do starcia tego ma dojść w drugiej połowie roku 2020. O ile Polska poradzi sobie z pandemią koronawirusa…

Gdzie obejrzę UFC 249?

Transmisja wydarzenia odbędzie się na Polsat Sport. Będzie można oglądać już kartę wstępną. Są już ustalone godziny transmisji!

Analiza walki wieczoru UFC 249

Main event najbliższej gali to starcie o tymczasowy pas wagi lekkiej. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z analizą.