MMA PLNajnowszeClout MMANajman płakał, jak oddawał. Pas WKU w rękach Andrzeja Fonfary!

Najman płakał, jak oddawał. Pas WKU w rękach Andrzeja Fonfary!

Marcin Najman jeszcze długo będzie wspominał piąty dzień sierpnia. “El Testosteron” przegrał w 16 sekund z Andrzejem Fonfarą w walce wieczoru gali CLOUT MMA 1 – a na domiar złego będzie musiał oddać pas WKU w ręce swojego rywala. Co prawda tylko replikę, ale wciąż musi być to bolesne przeżycie dla 44-latka.

Najman pas WKU

To był krótki wieczór dla Marcina Najmana. Zawodnik z Częstochowy po zaledwie 16 sekundach wylądował w pozycji embrionalnej, zmuszając sędziego Szymona Bońkowskiego do przerwania pojedynku. Najmanowi nie pozostało nic innego, jak przełknąć gorycz porażki i zakopać topór wojenny z byłym mistrzem świata federacji IBO.

Tak też się stało. Częstochowianin zbił piątkę z Fonfarą, wymienił kilka zdań i oficjalnie zażegnał konflikt z 35-latkiem. Jednak po walce pojawiło się pewne “Ale”. Andrzej Fonfara zażądał od Najmana pasa WKU, który “El Testosteron” przez wiele lat dumnie dzierżył.

ZOBACZ TAKŻE: Problemy z transmisją PPV gali Clout MMA 1 przez Boxdela? Współwłaściciel FAME MMA wyśmiewa zarzuty!

Marcin Najman nie pozostał bierny na słowa Fonfary. Cesarz zamieścił krótkiego tweeta, w którym przystał na żądanie pięściarza, choć z małym zastrzeżeniem.

– Topór wojenny zakopany. Wygrała postawa sportowa. A Andrzejowi Fonfarze absolutnie należy się replika pasa WKU. Wiadomo, oryginał musi zostać u Cesarza.

W 2016 roku Marcin Najman zdobył tytuł mistrza Europy kickboxerskiej organizacji WKU. “El Testosteron” w 36 sekund odprawił wówczas debiutującego Holendra – Jahmaia Satischa. To zdecydowanie największy sukces w sportowej karierze wojownika z Częstochowy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis