MMA PLNajnowszeClout MMAZałęcki wyśmiewa występ Amadeusza Ferrari w Londynie!

Załęcki wyśmiewa występ Amadeusza Ferrari w Londynie!

Emocje po wczoraj jeszcze nie opadły. KSW 94, występ Rębeckiego na UFC czy starcie Amadeusza Ferrari przyciągnęły sporo widzów przed odbiorniki. Jedną z osób, która bacznie się przyglądała pojedynkowi “Ferrari” kontra “Salt Papi” był Denis Załęcki. Mamy mocny komentarz odnośnie postawy Amadiego!

Zwieńczeniem Londyńskiej gali MF & DAZN X Series 14 był pojedynek “Salt Papi’ego” z Amadeuszem Roślikiem. W trakcie dni poprzedzających owo wydarzenie mieliśmy do czynienia z kilkoma poddymkami ze strony gwiazdy FAME. Podczas ich ostatniego face to face’a doszło nawet do rękoczynów, jednakże celem Polaka nie był wówczas Filipińczyk. Mowa o innej osobie, która prowokowała Amadeusza w trakcie konfrontacji na spojrzenia z Papim.

Amadeusz przegrał tę walkę. Nie wyszedł do czwartej rundy, chociaż nadmienić trzeba, że decyzje sędziego, w trakcie pojedynku, rzeczywiście można określić mianem “kontrowersji”. Z pewnością usatysfakcjonowany takim obrotem spraw był kolejny rywal “Władcy Piekieł” – Denis Załęcki.

Nadmienię, że wcześniej doszło do ich konfrontacji online, która jest dostępna do obejrzenia na naszym kanale. Było to, prawdopodobnie, jedno z największych spięć w historii freak fightów.

ZOBACZ TAKŻE: Denis Zalęcki vs. Amadeusz Ferrari – pierwsza konfrontacja przed walką [WIDEO]

Załęcki szydzi z Amadeusza!

Większość internautów aktualnie śmieje się z Amadiego. Mam jednak wrażenie, że zapominają oni jednak o tym, że był on znacznym underdog’iem przez tym pojedynkiem. Wracając, jedną z osób, która krytycznie oceniła postawę Amadeusza w walce, był Denis Załęcki. “Bad Boy” także wyśmiał Ferrari’ego:

hahaha! 8. czerwca zakończę Twoją całą karierę leszczu!

Denis także odniósł się do swoich kolejnych potencjalnych rywali:

Potem idę po Ciebie Szpila! A Ty Buła bądź gotowy na koniec roku! Tylko nie płacz, jak już płaczesz, że musisz być zdrowy. Jak ja miałem kontuzję to mnie dojeżdżałeś!

Jestem pewien, że Ferrari odniesie się do owej wypowiedzi Denisa. Prawdopodobnie będzie to odpowiedź dymogenna, a w związku z tym fani freak fightów powinni być w siódmym niebie. Ich pojedynek już 8-mego czerwca na gali CLOUT MMA 5!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis