MMA PLNajnowszeClout MMAKrzysztof Stanowski wziął pod lupę Szalonego Reportera. Odkrył coś, co Matysiak ukrywał!

Krzysztof Stanowski wziął pod lupę Szalonego Reportera. Odkrył coś, co Matysiak ukrywał!

Jeden z najpopularniejszych influenserów w kraju Krzysztof Stanowski, słynący także ze swoich internetowych śledztw wziął pod lupę freak fightera – Tomasza “Szalonego Reportera” Matysiaka. Właściciel Kanału Zero odkrył coś, co Matysiak ukrywał!

Krzysztof Stanowski wziął pod lupę Szalonego Reportera

Krzysztof Stanowski i Szalony Reporter mają konflikt w sieci. Co prawda konflikt ten napędza pragnący coraz większej atencji Matysiak, a Stanowski raczej wolałby olać temat ciepłym soczkiem, ale wobec niektórych słów Szalonego Reportera, Stanowski postanowił mu się nieco przyjrzeć.

Krzysztof Stanowski wziął pod lupę Szalonego Reportera. Odkrył coś, co Matysiak ukrywał!

Stanowskiemu nie potrzeba było wiele czasu, by znaleźć coś, co Szalony Reporter ukrywał. Matysiak w sieci epatuje bogactwem, pokazując jak to jest życiowym wygrywem, mogąc sobie siedzieć z drinkiem przy basenie na wakacjach.

Swoje ego zapewne tym buduje, ale teraz musi zmierzyć się z faktem, który zataił.

Krzysztof Stanowski odkrył bowiem, że Szalony Reporter… popisując się swoim życiem przez pokazywanie bogactwa jednocześnie ogłosił upadłość konsumencką pozostawiając swoich dłużników bez spłaty.

Poniżej wpis Stanowskiego w sprawie:

“Hej @szalonyreporter, tak sobie sprawdzam tu i tam, co u ciebie słychać, bo przecież obiecałem. Powiedz mi najpierw, czy to w porządku, że epatujesz bogactwem w mediach społecznościowych, podróżami, drogimi hotelami, a tymczasem 29 stycznia sąd wydał postanowienie o ogłoszeniu twojej upadłości konsumenckiej?

Ciągle coś nagrywasz, a tego nie ujawniłeś. Nie sądzisz, że to mogła być dla twoich odbiorców interesująca informacja? Czy to w porządku wobec ludzi / podmiotów, którym wisiałeś kasę? Jak na ciebie patrzyłem, na screeny biletów VIP na gale (wrzucałeś ceny, 2000 wywalić za jeden event to chyba nie jest mało), na te pocztówkowe foty, na ciuchy, tu Monaco, tam Dubaj, tu Ferrari, to ja sądziłem, że ty król życia jesteś. A tu upadłość konsumencka? Goły w ryj? To po co w zasadzie iść do sądu z tobą? Żeby ci skarpetki Balenciagi zabrali?

Miej litość dla syndyka Roberta Lasaka i nie pomawiaj ludzi, bo mu roboty dodajesz.”

Szalony Reporter to freak fighter mający aktualnie rekord 1-1. Jego najbliższa walka odbędzie się 8 czerwca na gali Clout MA 5. Rywalem Matysiaka będzie piłkarz Jakub Rzeźniczak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis