MMA PLNajnowszeClout MMADenis Załęcki o porażce Szpilki na XTB KSW 94: Tak się lamusie ze mnie śmiałeś, a co pokazałeś?

Denis Załęcki o porażce Szpilki na XTB KSW 94: Tak się lamusie ze mnie śmiałeś, a co pokazałeś?

Denis Załęcki w bardzo ostrych słowach wypowiedział się o porażce Artura Szpilki, którą były pięściarz poniósł na minionej gali XTB KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Denis Załęcki o porażce Szpilki

“Szpila” w co-main evencie gali ekspresowo przegrał z Arkadiuszem Wrzoskiem. Ich starcie rozstrzygnęło się w zaledwie 14 sekund, a zwycięzcą został warszawiak.

Starcie Wrzoska ze Szpilką możecie obejrzeć poniżej:

Denis Załęcki o porażce Szpilki na XTB KSW 94: Tak się lamusie ze mnie śmiałeś, a co pokazałeś?

Porażkę Szpilki na XTB KSW 94 w mocnych słowach skomentował w swoich mediach społecznościowych jego były rywal – Denis Załęcki.

“Bad Boy” z Torunia w bardzo mocnych słowach skomentował wczorajszą dyspozycję Artura Szpilki:

“I co Szpilka? Jak się czujemy? Nie jest Ci kurwa wstyd? Jaki przynosisz wszystkim dookoła? Tak się lamusie kurwa ze mnie śmiałeś, a Ty co pokazałeś? Co TY kurwa pokazałeś obsrańcu jebany! Padasz po pchnięciu kurwa? Nie podnosisz się? Dostajesz w pysk i już zamykasz oczy? Ekhmmmm. I się poddajesz? Zo Ty kurwa sobą reprezentujesz? Dawaj mi ruro jebana rewanż i Cię kurwa dojadę!”

Cała wypowiedź Denisa Załęckiego do sprawdzenia poniżej:

Propozycja rewanżu ze strony Załęckiego dotyczyła ich walk, która niegdyś odbyła się w klatce Clout MMA. Wówczas lepszy w tamtej walce okazał się Szpilka, który już w pierwszej rundzie zwyciężył starcie z Załęckim. Problem jednak w tym, że “Bad Boy” wyszedł do tamtej walki z poważną kontuzją kolana, która wyeliminowała jego najmocniejsze wówczas atuty.

Jak myślicie, czy potencjalny rewanż Załęckiego ze Szpilką ma sens? Który zawodnik okazałby się w tym rewanżu lepszy?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis