MMA PLBonus BGCNajman otwarty na rewanż z Bonusem BGC: Ma więcej charakteru niż Jóźwiak i Murański razem wzięci

Najman otwarty na rewanż z Bonusem BGC: Ma więcej charakteru niż Jóźwiak i Murański razem wzięci

Marcin Najman otwarty na rewanż z Bonusem BGC! “El Testosteron” obejrzał wywiad z “Łazarskim Gladiatorem” przeprowadzony przez ekipę MMA.PL i odniósł się do niego zapraszając Bonusa do rewanżowej walki.

Najman rewanż z Bonusem BGC

Pierwsze starcie między Najmanem a Bonusem BGC odbyło się na gali FAME MMA 5. Tam w walce wieczoru “El Testosteron” znokautował go w pierwszej rundzie. Piotr Witczak był jednak ulubieńcem fanów w tamtej konfrontacji i przy wyjściu do klatki towarzyszyły mu słynne okrzyki “Bonus, Bonus, Bonus…”.

Najman otwarty na rewanż z Bonusem BGC: Ma więcej charakteru niż Jóźwiak i Murański razem wzięci

Bonus BGC swoją najbliższą walkę stoczy już 28 sierpnia na gali High League u Malika Montany. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w formule MMA Jakub “Japczan” Piotrowicz.

Po tej walce dla “Łazarskiego Gladiatora” dostępne będą kolejne różne opcje. Bonus BGC, który w ostatnich miesiącach swojego życia postawił wszystko na rozwój sportowy może doczekać się nawet… rewanżu z Marcinem Najmanem!

Ten nazwał Witczaka człowiekiem, który ma więcej charakteru niż Paweł Jóźwiak czy Jacek Murański, którzy uciekają od konfrontacji z nim na MMA VIP:

“Piotrek to jest równy gość, który okazał więcej charakteru niż Jóźwiak i Murański razem wzięci. Spoko Piotrek. Jak uznasz, że jesteś gotowy, dam Ci rewanż. Żuromem wstrząsnąłeś, było blisko.”

Zobacz także:

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem mistrza KSW?

Mamed Khalidov (35-7-2) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Olsztynianin jest w treningu i już niebawem mamy poznać szczegóły jego kolejnego pojedynku.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Odmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego sierpnia do klatki wróci Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest chętny na rewanż z Marcinem Najmanem.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis