MMA PLBonus BGCOdmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Odmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego sierpnia do klatki wróci Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest chętny na rewanż z Marcinem Najmanem.

31-latek ostatni pojedynek w MMA stoczył w październiku 2019 roku. Była to walka z Marcinem Najmanem na FAME MMA 5 w Ergo Arenie. Częstochowianin po niecałych trzech minutach zastopował reprezentanta Cichy Boxing Team. Piotr do tej walki przystępował po swojej metamorfozie. Mowa o zrzuceniu dużej ilości kilogramów i w końcu odpowiednich przygotowaniach. 

Bonus BGC: Jeżeli władze będą zainteresowane…

Piotr Witczak gwarantuje, że High League to pełna profeska. ”Łazarski Gladiator” całą oprawę porównał do największej organizacji na świecie.

Nie wiem czy nie lepiej wygląda niż na UFC jeżeli chodzi o samą konferencję. Widziałem jak to wygląda mega profesjonalnie, jestem mega zadowolony. Tak jak powiedziałem na konferencji. Malik mnie docenił. Potrzebowałem tego, takiego docenienia jako zawodnika.

Postanowiliśmy też zapytać o potencjalny rewanż z… Marcinem Najmanem!

Dam naprawdę dobrą walkę. Zobaczycie nowego Bonusa w Ergo Arenie, gdzie niestety przegrałem z Marcinem Najmanem. Wiadomo tam był za krótki okres przygotowawczy, gdzie dopiero wtedy wziąłem te MMA na poważnie. Z motyką na słońce wziąłem, co mówić tych walk zawodowych Najman miał bardzo dużo. Doświadczenie, obicie w ringu, ja dopiero raczkuje. Miałem cztery walki MMA, dwie w K-1. Wydaje mi się, że moja kariera dopiero zaczyna się od gali High League i od tej pierwszej gali będzie głośno o Bonusie (…) Wiesz co to już nie do mnie pytanie. Jeżeli włodarze byliby chętni, żeby zrobić taki rewanż to wziąłbym. Teraz czuje się pewniej, nie wiem jakby się teraz potoczyło, bo wiadomo z pełnym szacunkiem do każdego przeciwnika. Jeżeli ktoś mnie nie obraża to ja też nie będę. Jeżeli władze będą zainteresowane takim pojedynkiem, usiądziemy, robimy to.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Robert Burneika o pojedynku z Szostakiem: Ta walka mogłaby być ciekawa! Dobry pomysł?

W maju upłynęły 4 lata, kiedy ostatnio do klatki MMA wszedł Robert Burneika. “Hardkorowy Koksu” nie narzeka na brak zainteresowania ze strony freakowych organizacji, które chętnie zobaczyłyby Litwina w swoich szeregach. “Ta walka mogłaby być ciekawa” – odpowiedział 43-latek zapytany o potencjalne zestawienie z Akopem Szostakiem.

High League 1: Pierwszy face to face między Brodnicką a Lil Masti: “Będą sztuczne cycki z prawdziwymi cyckami” Kto będzie górą?

Za nami pierwszy face to face między Ewą Brodnicką a Lil Masti, które są jednymi z głównych bohaterek zbliżającej się wielkimi krokami gali High League 1.