MMA PLCiekawostkiNajman ostro o Putinie! Udostępnił wzruszający film z młodym Ukraińcem i stwierdził: Obyś się smażył w piekle Putin

Najman ostro o Putinie! Udostępnił wzruszający film z młodym Ukraińcem i stwierdził: Obyś się smażył w piekle Putin

Wojna na Ukrainie trwa! Komentarz na jej temat ponownie postanowił przedstawić Marcin Najman. Współwłaściciel organizacji MMA VIP ostro wypowiedział się o prezydencie Rosji wprost nazywając go “opętanym”.

Najman ostro o Putinie

Najman udostępnił w mediach społecznościowych film, na którym widać wzruszonego małego Ukraińca, który jest ewakuowany wraz z rodziną do bezpiecznego miejsca. Chłopiec, płacząc tłumaczył, że rodzina zostawiła w Kijowie ojca, który walczy o niepodległość kraju.

Filmik ten rozsierdził polskiego medialnego GOAT-a.

Najman ostro o Putinie! Udostępnił wzruszający film z młodym Ukraińcem i stwierdził: Obyś się smażył w piekle Putin

Poniżej zamieszczamy wpis, w którym Najman komentuje ostatnie wydarzenia:

“Obyś się smażył w piekle Putin.Nie różni cię nic od Hitlera i Stalina. Co on sobie upierdolił w głowie z tą Ukrainą? Żyją sobie,nikomu nie przeszkadzają,nikogo nie straszą,chcą do struktur europejskich. A ten skurwiel upierdolił sobie że to mała Rosja i nie mogą🤦‍♂️ On jest opętany”

Zobacz także:

Właściciel PunchDown o kłamstwach Bonusa BGC: Nie kontaktował się nikim tylko publikował! Widzieliście?

Jakub Henke jeden z właścicieli PunchDown, a teraz Slap Fighting Championship postanowił zabrać głos. Jakub wspomniał o sytuacji z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem, który nie zasięgnął potwierdzonych informacji  – tylko publikował post za postem w mediach społecznościowych.

UFC: Walka wieczoru w Londynie zagrożona! Rosjanin ma problem z wizą! Co wy na to?

Już dziewiętnastego marca ma odbyć się UFC w Londynie. Main event jest mocno zagrożony. W wadze ciężkiej Alexander Volkov (34-9) ma skrzyżować rękawice z Tomem Aspinallem (11-2). Aktualna sytuacja spowodowała, że doświadczony Rosjanin ma problemy z wizą i jego walka w Anglii stoi pod dużym znakiem zapytania.

Szpilka wściekły po walce Cieślaka: Jak można dawać tak klinczować, przecież ten był ciągle zesrany!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) był w Londynie i kibicował Michałowi Cieślakowi (21-2, 15 KO). Polak miał szansę zostać mistrzem świata w boksie. Cieślak przegrał jednogłośną decyzją sędziów z niepokonanym Lawrencem Okolie (18-0, 14 KO). To był brudny boks (w większości) w wykonaniu Brytyjczyka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis