MMA PLArtur SzpilkaSzpilka wściekły po walce Cieślaka: Jak można dawać tak klinczować, przecież ten był ciągle zesrany!

Szpilka wściekły po walce Cieślaka: Jak można dawać tak klinczować, przecież ten był ciągle zesrany!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) był w Londynie i kibicował Michałowi Cieślakowi (21-2, 15 KO). Polak miał szansę zostać mistrzem świata w boksie. Cieślak przegrał jednogłośną decyzją sędziów z niepokonanym Lawrencem Okolie (18-0, 14 KO). To był brudny boks (w większości) w wykonaniu Brytyjczyka.

Szpilka

Artur Szpilka był zły na sędziego, który nie reagował. W każdej rundzie Okolie ciągle klinczował. Pojawiały się mocne ciosy, ale tych celnych było naprawdę jak na lekarstwo – co pokazywały statystyki. Nie może być inaczej, gdy Lawrence, co chwile wiesza się przy linach na pretendencie.

Sędzia na wszystko pozwalał masakra już dawno powinno być ostrzeżenie za trzymanie 🤮🤮🤮🤮 kurwa

Szpilka był zły: Tak się nie wygrywa walk na mistrzowskim poziomie!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem ringpolska.pl na gorąco skomentował walkę Michała Cieślaka (21-2, 15 KO). 

To było straszne. Jak można dawać tak klinczować, pozwalać na tak brudną walkę. Przecież to było… Michał chciał walczyć, pokazywał, cały czas czekał. Ja tu ku**a siedzę z chłopakami cały czas krzyczeliśmy, jak to możliwe kwa przecież to jest niedopuszczalne żeby tak cały czas walki wyglądały. Cały czas klincz i trzymanie, a jak Michał delikatnie to już go ostrzegał sędzia. Dajcie mu takiego fightera, który będzie się z nim bił, przecież ten był ciągle zesrany. Masakra (…) Tak się nie wygrywa walk na mistrzowskim poziomie.

Zobacz także:

Właściciel PunchDown o kłamstwach Bonusa BGC: Nie kontaktował się nikim tylko publikował! Widzieliście?

Jakub Henke jeden z właścicieli PunchDown, a teraz Slap Fighting Championship postanowił zabrać głos. Jakub wspomniał o sytuacji z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem, który nie zasięgnął potwierdzonych informacji  – tylko publikował post za postem w mediach społecznościowych.

UFC: Walka wieczoru w Londynie zagrożona! Rosjanin ma problem z wizą! Co wy na to?

Już dziewiętnastego marca ma odbyć się UFC w Londynie. Main event jest mocno zagrożony. W wadze ciężkiej Alexander Volkov (34-9) ma skrzyżować rękawice z Tomem Aspinallem (11-2). Aktualna sytuacja spowodowała, że doświadczony Rosjanin ma problemy z wizą i jego walka w Anglii stoi pod dużym znakiem zapytania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis