MMA PLUFCUFC: Walka wieczoru w Londynie zagrożona! Rosjanin ma problem z wizą 

UFC: Walka wieczoru w Londynie zagrożona! Rosjanin ma problem z wizą 

Już dziewiętnastego marca ma odbyć się UFC w Londynie. Main event jest mocno zagrożony. W wadze ciężkiej Alexander Volkov (34-9) ma skrzyżować rękawice z Tomem Aspinallem (11-2). Aktualna sytuacja spowodowała, że doświadczony Rosjanin ma problemy z wizą i jego walka w Anglii stoi pod dużym znakiem zapytania.

Volkov

”Drago” jeszcze niedawno był bliski walki o tytuł wagi ciężkiej. Cyril Gane pokrzyżował jego plany… Francuz wygrał pewnie na punkty. Volkov już wrócił na odpowiednie tory. Była to walka w Abu Dhabi z naszym reprezentantem Marcinem Tyburą. Rosjanin wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Nowa walka wieczoru w Londynie?

To trzeba brać mocno pod uwagę! Jak donosi portal MMA Fighting – Alexander Volkov (34-9) może mieć problemy z wjazdem do kraju (z powodu trwającej wojny pomiędzy Rosją, a Ukrainą).

Niewykluczone, że starcie z Brytyjczykiem będzie przeniesione, na którąś z gal w Stanach Zjednoczonych. Lada dzień poznamy decyzje UFC.

Jeden z członków parlamentu na twitterze ogłosił, że Wielka Brytania nie będzie gościć narodowych drużyn sportowych z tych krajów.

Zobacz także:

Artur Szpilka jest po pierwszym treningu BJJ! Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

O debiucie Artura Szpilki (24-5,16 KO boks) mówi się od dłuższego czasu. Niewykluczone, że ”Szpila” jeszcze przed wakacjami pojawi się w klatce. Pięściarz z Wieliczki zapewnia, że rywal musi być sportowcem i najlepiej jakby to był również bokser. Artur jest po pierwszym treningu brazylijskiego jiu-jitsu – o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Federacja WBO usuwa z rankingu wszystkich rosyjskich pięściarzy! To nie koniec! Co wy na to?

To się dzieje! Prezydent Światowej Organizacji Boksu (WBO) – Paco Valcárcel zdecydował, że usunie z rankingu wszystkich rosyjskich pięściarzy. To jednak nie koniec.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis