MMA PLKSWNajman o walce Mameda z Soldicem na KSW 65: Nie zrozumiecie Mameda, bo nigdy nie walczyliście!

Najman o walce Mameda z Soldicem na KSW 65: Nie zrozumiecie Mameda, bo nigdy nie walczyliście!

Marcin Najman z bliska oglądał minioną galę KSW 65 i wypowiedział się teraz o walce Mameda Khalidova z Roberto Soldicem, która dla tego pierwszego zakończyła się poważnym nokautem i utratą pasa mistrzowskiego wagi średniej.

Najman o walce Mameda z Soldicem

“El Testosteron” był jednym z gości KSW na imprezie w Gliwicach i spod klatki oglądał poczynania zawodników walczących sobotniego wieczora na hali.

Teraz, w mediach społecznościowych odniósł się do zachowania Mameda Khalidova, który według wielu głosów niepotrzebnie zdecydował się na otwartą wymianę ciosów z chorwackim “Robocopem”, która zakończyła się dla niego tragicznie.

Najman o walce Mameda z Soldicem na KSW 65: Nie zrozumiecie Mameda, bo nigdy nie walczyliście!

“Wczorajszą walkę Mameda z Roberto Soldicem miałem okazje obejrzeć spod klatki. Widziałem ogromną satysfakcję Mameda podczas wejścia do niej, ale i obciążenie związane z presją. Roberto z kolei jakby zaprogramowany i spokojny. Faworytem był młody Roberto, ale liczyłem, że jakieś niekonwencjonalne uderzenie bądź technika, których Mamed jest przecież mistrzem, da mu zwycięstwo.
Teraz słyszę komentarze wielu dziennikarzy, którzy nie rozumieją dlaczego Mamed poszedł na wymianę…Właśnie dlatego nie rozumiecie, bo nigdy nie walczyliście.
Fakty są takie, Mamed bardzo aktywny w pierwszej rundzie pod koniec niej był już zmęczony. To nic dziwnego, gdyż w naszym wieku trudno zrobić żelazną kondycję. W drugiej rundzie Mamed próbował jakimś ciosem przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. To się nie udało, a zmęczenie było coraz większe. Mamed zrozumiał, że nie ma już czasu i że musi spróbować wymiany, gdzie zawsze jest szansa wygrać, ale i przegrać przez KO. Wielki szacunek, że zaryzykował i ostatni raz w tej walce spróbował wygrać. Brawo Mamed, Brawo Roberto i brawo Maciek Kawulski za zorganizowanie tego pojedynku.

Zobacz także:

Gamrot wierzy, że w 2023 roku zawalczy o pas UFC! Co o tym myślicie?

Gamrot wierzy, że w 2023 roku zawalczy o pas: Pokażę wszystkim, że jestem najlepszy na świecie!

Tyron Woodley zabrał głos po brutalnej porażce z Paulem! Widzieliście?

Były mistrz UFC Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem. “T-Wood’ przegrał z tym zawodnikiem już drugą walkę z rzędu.

Szef KSW komentuje przegraną Mameda: Od lat inspiruje kolejne pokolenia!

To był gorzki wieczór dla fanów Mameda Khalidova. Były już mistrz, w walce wieczoru KSW 65 przegrał przez nokaut z Roberto Soldicem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis