MMA PLJake PaulTyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z youtuberem Jakiem Paulem

Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z youtuberem Jakiem Paulem

Były mistrz UFC Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem. “T-Wood’ przegrał z tym zawodnikiem już drugą walkę z rzędu. Nie wiadomo jednak, czy będzie błagał go o kolejną szansę na odkucie się.

Tyron Woodley

Przypominamy, że Jake Paul znokautował Tyrona Woodleya w szóstej rundzie ich walki, która odbyła się minionej nocy w Tampie na Florydzie.

Tak relacjonowaliśmy ten pojedynek -> TUTAJ.

Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z youtuberem Jakiem Paulem

Woodley pojawił się na konferencji prasowej podsumowującej minione wydarzenia w Tampie i wydał tam krótkie oświadczenie:

“Nie jestem skończony. Proszę, nie patrzcie na mnie takimi smutnymi oczami. W pewnym momencie po prostu musisz oddać trochę szacunku Jake;owi Paulowi.”

Amerykanin został zapytany przez dziennikarzy czy cios, jaki otrzymał od Paula był najmocniejszym przyjętym w jego sportowej karierze:

“Nie, to Nate Marquardt trafił mnie najmocniejszym ciosem. To był prawdopodobnie najmocniejszy strzał, jaki otrzymałem w życiu.”

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis