MMA PLHighleagueNajman dzwoni na ”rundki” i chce rewanżu: Dziś Burneika przy mnie wygląda jak ubogi brat!

Najman dzwoni na ”rundki” i chce rewanżu: Dziś Burneika przy mnie wygląda jak ubogi brat!

Wczoraj doszło do programu ”rundki”, gdzie widzieliśmy konfrontację słowną pomiędzy Robertem Burneiką, a Robertem ”Roburem” Orzechowskim. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca na High League 3 w Ergo Arenie. Co ciekawe w pewnym momencie na linii pojawił się Marcin Najman, który nie ukrywał, że w przypadku wygranej ”Hardkorowego Koksa” jest otwarty na rewanżowe starcie.

Najman

Robert Burneika zadebiutował w MMA starciem z wspomnianym ”El Testosteronem”. Do pojedynku doszło w kwietniu 2012 roku i była to walka wieczoru MMA ATTACK 2 w Katowicach. Były pięściarz nie zamierzał wchodzić w wymiany i ryzykować. Burneika próbował złapać rywala przy siatce, ale nie było to proste – i tak wyglądała cała runda. Inaczej było w drugiej, gdy Burneika ostatecznie złapał przeciwnika, a w parterze dokończył dzieła zniszczenia.

Marcin Najman na linii!

Tak wczoraj podczas ”rundek” na linii pojawił się Marcin Najman, który nie ukrywał, że chętnie stoczy rewanż z Robertem Burneiką.

Dzisiaj Robert Burneika wygląda przy Marcinie Najmanie jak ubogi brat/kuzyn. Ja dzisiaj ważę więcej od niego i to jest 20 kilogramów więcej niż 10 lat temu. To będzie zupełnie inna walka i tyle. Tak jak powiedziałem ja nigdy w życiu nie zabiegam o żadne walki, ale jak będzie okazja to się zrewanżuje.

Podczas „Rundek” obiecałem Burneice, że pokaże mu swoją formę na dziś.

Całe wideo poniżej:

Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński  

Zobacz także:

Król syntholu już na wolności! Dojdzie do wyczekiwanego debiutu w MMA?

Tak to prawda. Szymon Komandos jest już na wolności i zabrał głos w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że ”Król Syntholu” miał wystąpić w walce wieczoru MMA VIP 2 w Częstochowie. Ostatecznie Szymon został zatrzymany przez CBŚ i do starcia z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem nie doszło.

Miał wystąpić u Trybsona, zawalczy w PRIME! Trybała komentuje: Co Ty pi**dolisz! Co wy na to?

Zrobiło się spore zamieszanie. Siedemnastego czerwca odbędzie się pierwsza gala FIST Universe – nowy freakowy projekt Pawła ”Trybsona” Trybały. W mediach społecznościowych poinformowano, że w turnieju nie wystąpi Mikołaj Jędruszczak, który doznał kontuzji. Parę godzin temu organizacja PRIME SHOW MMA ogłosiła walkę Mikołaja w Gdyni, a na instagramie powstało zamieszanie….

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis