MMA PLFist UniverseMiał wystąpić u Trybsona, zawalczy w PRIME! Trybała komentuje: Co Ty pi**dolisz!

Miał wystąpić u Trybsona, zawalczy w PRIME! Trybała komentuje: Co Ty pi**dolisz!

Zrobiło się spore zamieszanie. Siedemnastego czerwca odbędzie się pierwsza gala FIST Universe – nowy freakowy projekt Pawła ”Trybsona” Trybały. W mediach społecznościowych poinformowano, że w turnieju nie wystąpi Mikołaj Jędruszczak, który doznał kontuzji. Parę godzin temu organizacja PRIME SHOW MMA ogłosiła walkę Mikołaja w Gdyni, a na instagramie powstało zamieszanie….

Trybson

Jędruszczak to zwycięzca programu ”Love Island”, który cieszy się sporym zainteresowaniem na kanałach Polsatu. Miał szansę pojawić się również w programie ”Taniec z Gwiazdami”.

Mikołaj wstępnie miał wystąpić na gali ”Trybsona”, lecz poinformował o kontuzji. Od razu zawodnicy mieli wątpliwości – co do urazu freakowego zawodnika. Jak się później okazało mieli ku temu podstawy. Parę godzin temu ogłoszono start Jędruszczaka w innej organizacji.

Mocna reakcja Trybsona!

Wczoraj ogłoszono kolejne zestawienie na gali PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. Mikołaj Jędruszczak zmierzy się z ”Milem”. Po tej informacji głos zabrała organizacja FIST Universe. Dodatkowo doszło do mocnej konfrontacji słownej ”Trybsona” z Mikołajem.

FIST Universe: Nie rozumiemy takiego zwrotu zdarzeń ❓ Mikołaj ogłasza kontuzje u nas po to by za chwile walczyć na PRIME ? Obiecujemy , że wyciegniemy z tego tytułu konsekwencje i nie pozostawimy tak tej sprawy. @mikolaj_jedruszczak_official Skoro jesteś zdolny walczyć na Prime to nie zapominaj , że masz zobowiązania wobec nas 17.06.22 . Pozdrawiamy

Mikołaj Jędruszczak: @fistuniverse_official od samego początku sprawa z włodarzami Fist była postawiona jasno i doskonale wiedzieli jakie mam dalsze plany – rozmawialismy na ten temat nie raz, nawet zapisy kontraktowe to regulują. Po drugie po badaniu USG i konsultacji lekarskiej, podczas których zdiagnozowano u mnie kontuzje (dokumenty udostępnię na stories dzis lub jutro) bezpośrednio poinformowałem włodarzy jak wyglada sytuacja i ze nie wystąpię w turnieju, ponieważ okres rekonwalescencji obejmuje datę turnieju Fist. Po 3 uraz zostal zdiagnozowany 26.04 a post na Fist został wrzucony dopiero 17.05 co bez wątpienia wprowadziło opinie w błąd. Kolejna kwestia jest diagnoza, rozpoznanie oraz zalecenia lekarza, które od czasu rozpoznania (26.04) wyłączają mnie ze sportów uderzanych na 8 tygodni. Jak łatwo można zauważyć od 17.06 do 9.07 jest ponad 3 tygodnie. Myślałem, ze wszystko mamy rozmowione na stopie zawodowej, dokumenty zostały dostarczone, Maciej został o wszystkim poinformowany, a tu takie coś?🤦🏻‍♂️ Dzisiaj wieczorem udostepnie opinie lekarska na bazie której każdy sobie będzie mógł wyrobić opinie na ten temat. Rowniez pozdrawiam. I jeśli SM Fist obsługują inne osoby niż zarządzają sprawami zarzadzczymi i kontraktowymi to polecam najpierw skonfrontować informacje a dopiero później publicznie kogos oczerniać. Pozdrawiam raz jeszcze

Paweł Trybała: co Ty pierdolisz farmazonie !!! Poszedłem Ci na rękę , dałem Ci w kontrakcie zapis, ze możesz występować na prime z mojej dobrej woli , bo płakałeś mi, że potrzebujesz tu i tu walczyć. Poszedłem Ci na rękę pod warunkiem , ze Twoj występ na gali prime nie będzie kolidował z nasza galą… Masz w kontrakcie zapis, ze 6 tyg musi być odstępu pomiedzy naszym wydarzeniem. Dzwoniłeś do mnie i bezczelnie powiedziałeś, ze jak Ci nie znajdziemy zastępstwa to ogłosisz kontuzje mam nagrane dowody w tej sprawie i wszystko wyjdzie na światło dzienne . KŁAMSTWO MA BARDZO KRÓTKIE NÓŻKI Panie kolego 😁👍🏽 Poniesiesz tego konsekwencje obiecuje !

Mikołaj Jędruszczak: jestem zdziwiony ze pojawiły się komentarze z oficjalnego konta federacji oraz włodarz kiedy sprawa była dla mnie jasna i klarowna i federacja została o wszystkim poinformowana pod koniec kwietnia i od tego czasu nie było żadnego kontaktu. Uwazam, ze miejscem do załatwiania tego typu spraw nie jest instagram tylko kontakt bezposredni z zainteresowanymi stronami.

Zobacz także:

Nikola Milanović dostał propozycję walki z Bombardierem w PRIME SHOW MMA! Zaskoczeni?

Jak się okazuje Serigne Ousmane Dia był przymierzany do walki z Nikolą Milanoviciem. Ochroniarz FAME MMA postanowił odmówić – o czym wspomniał w rozmowie z portalem Sporty Walki.ORG. Nikola podkreśla, że jest otwarty na takie zestawienie, lecz w innej organizacji.

High League 3: Dawid Załęcki zdradził co go przekonało do walki z Kwiecińskim! Widzieliście?

Dawid Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził co go przekonało do walki z Alanem Kwiecińskim. Do ich pojedynku dojdzie już czwartego czerwca w Ergo Arenie. Podczas High League 3 zobaczymy starcie w formule K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis