MMA PLFreak FightKról syntholu już na wolności! Dojdzie do wyczekiwanego debiutu w MMA?

Król syntholu już na wolności! Dojdzie do wyczekiwanego debiutu w MMA?

Tak to prawda. Szymon Komandos jest już na wolności i zabrał głos w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że ”Król Syntholu” miał wystąpić w walce wieczoru MMA VIP 2 w Częstochowie. Ostatecznie Szymon został zatrzymany przez CBŚ i do starcia z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem nie doszło.

Synthol

Już w listopadzie Dariusz Kossowski jeden z właścicieli MMA VIP wspominał o powrocie ”Króla Syntholu”.

Chciałbym jeszcze jedną rzecz tutaj nadmienić, że daj Bóg na gali numer cztery wystąpi Szymon Synthol (…) Szymon obecnie przebywa w zakładzie karnym, oczywiście jest niewinny. Został gdzieś przez kogoś pomówiony – z tego co mi wiadomo oczywiście. No i Szymon niebawem ma opuścić ten zakład karny. Będzie na pewno naszym zawodnikiem, czekamy wszyscy na niego. Szymon się niesamowicie wpisał do naszej organizacji i był naprawdę lubiany przez wszystkich.

Debiut Szymona Komandosa cieszył się dużym zainteresowaniem. ”Król Syntholu” przygotowywał się w klubie Shooters MMA w Turku. Szymon na swoim kanale zdradził, dlaczego zdecydował się na synthol. Był to kompleks z… bicepsami!

Moja przygoda z syntholem zaczęła się… W sumie ja zawsze chciałem mieć największą łapę w okolicy i dla siebie. Zawsze miałem kompleks swoich bicepsów i zawsze chciałem żeby były wielkie ręce. A czy zamierzam kiedyś z tym skończyć? No skończyłem z tym dawno temu tylko po prostu dalej się to utrzymuje w organizmie i nawet jakby ubyło tego to i tak bym to uzupełnił, bo mi się to podoba i tyle. Mam wyj**ane w kogoś opinie, nie jestem zupą pomidorową żeby ktoś mnie lubił. Po prostu to lubię i będę robił ze swoim ciałem co chce.      

Dojdzie do debiutu?

Tego nie można wykluczyć. Debiut Szymona Komandosa w mieszanych sztukach walki cieszył się sporym zainteresowaniem. ”Król Syntholu” w mediach społecznościowych poinformował, że jest już na wolności.

siemanko wszystkim po niedługiej przerwie 🙂 (…)Przepraszam wszystkich z góry że nie udało mi się zawalczyć ale nie miałem na to wpływu

siemanko wszystkim po niedługiej przerwie 🙂 #bodyshock

Posted by Szymon Komandos Fight on Tuesday, May 24, 2022

Jak myślicie, która organizacja zakontraktuje Szymona Komandosa?

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Ponad milion złotych za walkę w KSW?! “Pudzian” zdradził swoje zarobki: Żadna tajemnica!

Mariusz Pudzianowski był gościem Mateusza Borka w programie Hejt Park, transmitowanym na antenie Kanału Sportowego. “Pudzian” odpowiedział na pytanie jednego z widzów i zdradził, że jego zarobki w KSW sięgają wielkich kwot, lecz mimo to ma wiele innych źródeł finansowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis