MMA PLNajnowszeNagrody MMA.PLNagrody MMA.pl 2022: Odkrycie Roku – Wiktoria Czyżewska

Nagrody MMA.pl 2022: Odkrycie Roku – Wiktoria Czyżewska

Nagrody MMA.pl 2022 – Odkrycie Roku

W 2022 roku doszło do zawodowego debiutu niezwykle utalentowanej Wiktorii Czyżewskiej. Młoda zawodniczka już w pierwszych walkach pokazała spory potencjał

Odkrycie Roku Wiktoria Czyżewska
Foto: KSW

Czterokrotna mistrzyni Polski w kickobxingu w czterech różnych kategoriach wagowych, wicemistrzyni Polska MMA, mistrzyni Polski ADCC – dotychczasowe osiągnięcia Czyżewskiej robią wrażenie. Na dodatek miała ona na koncie sporo zwycięstw w amatorskim MMA. Wiele osób czekało więc na jej pierwszą walkę w zawodowym MMA.

Do zawodowego debiutu Czyżewskiej doszło podczas gali TFL 25 we Włodawie w październiku ubiegłego roku. Zawodniczka BRAWLER Fight Club Końskie potrzebowała zaledwie 21 sekund, aby zdemolować swoją imienniczkę, Wiktorię Domżalską.

Zapis gali TFL 25 (walka Czyżewskiej od 2h 10 min)

Znakomite występy nastolatki nie uszły uwadze włodarzom największej organizacji MMA w Polsce. Podczas grudniowej gali XTB KSW 77 w Gliwicach Czyżewska zmierzyła się z rywalką z Ukrainy Aleksandrą Karasevą. Również w tym przypadku młoda Polka szybko zasypała przeciwniczkę gradem ciosów. Cały pojedynek trwał zaledwie 72 sekund.

Przed Wiktorią Czyżewską z pewnością świetlana przyszłość. Redakcja MMA.pl przyznała tej zawodniczce tytuł Odkrycia Roku w polskim MMA w 2022 roku.

Odkrycie Roku – Wiktoria Czyżewska

Pozostałe wyróżnienia:

Klaudia Syguła

Shamad Erzanukaev

Adam Soldaev

Dawid Kareciński

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis