MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiMirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z…

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z…

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Załęcki

Doświadczony Omielańczuk to zawodnik WCA Fight Team, który w swoim dorobku ma choćby starcia także w UFC, czy KSW. Klasyfikuje się rekordem (26-13-1), w czego skład wchodzą np. zwycięstwo z Aleksiejem Olejnikiem, czy porażki ze Stefanem Struve oraz Curtisem Blaydes. W ostatniej swojej walce, na gali KSW 75, przełamał passę trzech porażek dzięki wygranej z Michalem Martínkiem.

Starcie z “Bad Boyem”? Nie…

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów nie owija w bawełnę i w paru punktach tłumaczy dlaczego jego zdaniem ta walka jest bez sensu.

Nie wiem…ja nie stanę w narożniku jak będzie walka z Danielem Omielańczukiem. Nie stanę w narożniku Denisa, dlatego że mówiłem Denisowi, żeby nie brał tej walki. Jest za wcześnie. Ja jako trener uważam, że jest za wcześniej. Po pierwsze, Omielańczuk waży 115-120 kg, a Denis tam waży 105. Po drugie, on walczył w UFC, jest mega dobry. Walczył także w ACA o pas. Jest mega dobrym zawodnikiem i to, że oni się pokłócili to ja to rozumiem. (…) To, że ktoś mówi źle o Tobie, czy Twojej rodzinie…okej. Natomiast ja patrzę na sport i to nie jest czas, żeby Denis wychodził z Omielańczukiem. Za rok, dwa, trzy…okej, ale nie teraz.

Zobacz także:

Szczere wyznanie Tyburskiego! Został zapytany o dzieciństwo: Rzucił we mnie popielniczką!

Paweł Tyburski już w tym momencie jest uznawany za jednego z najlepszych freak fighterów jeśli chodzi o umiejętności sportowe. ”Tybori” ma za sobą udany debiut w organizacji High League. Już niebawem poznamy szczegóły kolejnego pojedynku Tyburskiego. Reprezentant Uniq Fight Club w rozmowie z Michałem Cichym został zapytany o dzieciństwo. Podczas tego wywiadu widzieliśmy szczere wyzwanie Tyburskiego.

Jan Błachowicz wraca do treningów! Polak dalej ma nadzieje na starcie z Prochazką! [WIDEO]

Jan Błachowicz (29-9-1) wraca do treningów po ostatniej walce o tytuł UFC w wadze półciężkiej. Polak stanął przed szansą mistrzowską. ”Cieszyński Książę” mógł ponownie zasiąść na tronie. Błachowicz dalej ma nadzieje, że w przyszłości w Europie dojdzie do jego starcia z Jiri Prochazką (29-3-1). Czech doznał kontuzji i zwakował tytuł, aby nie wstrzymywać/hamować wagi półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis