MMA PLFAME MMANa gali FAME MMA 15 doszło do rozmowy Joanny Godlewskiej-Murańskiej z Wardęgą! [WIDEO]

Na gali FAME MMA 15 doszło do rozmowy Joanny Godlewskiej-Murańskiej z Wardęgą! [WIDEO]

Na kanale Sylwestra Wardęgi pojawiło się nagranie za kulis gali FAME MMA 15, która w piątek odbyła się w Łodzi. Jak się okazało doszło do rozmowy Sylwestra z Joanną Godlewską-Murańską.

Murańska

Przypomnijmy, że żona Jacka Murańskiego wypowiadała się o Wardędzę w mediach społecznościowych. Joanna nie była zadowolona z zachowania prowadzącego podczas jednego z cage’y.

WARDĘGA COŚ GĘGA 🤐 CAGE z 26 lipca famemma 15. Ekspresja, charyzma i wiedza mojego męża Jacka Muranskiego uwidoczniła stronniczość i nieużyteczną małostkowość prowadzącego.Niestety wszechobecna i powszechnie panująca dulszczyzna i podwójna moralność wardęgi, była zauważalna na cagu. Pan wardęga kierujący się instynktem stadnym, nieudolnie próbował podważać merytoryczne argumenty męża, np. ugryzienie Tańculi podczas walki, użył jako argument mający zdyskredytować Jacka jako Państwowca i przewodnika polskości i wiedzy historycznej. Przy obelżywych wyzwiskach DEGENERATA nitro, nota bene dobrego znajomego wardęgi, brak reakcji prowadzącego, wskazuje na jego indolencję. Reinterpretacja wardęgi listu Carycy Katarzyny do ambasadora Panina, odczytanego przez Jacka na konferencji famemma15—KU PRZESTRODZE NARODÓW— uplasowała wardęgę w gronie INFANTYLNYCH IGNORANTÓW obok Tańculi i Szalonego Reportera. W obliczu sytuacji w Europie to smutne, że zamiast wspierać propolskie wartości, podważa się autorytet tych, którzy wspierają suwerenność i autonomię Polaków‼️ No, ale cóż dziwić się panu z damskim warkoczykiem zaplecionym z brody, czyżby to miał być nowy synonim męskości a może męstwa…🤔😐🥴. I pamietajcie MURAŃSCY niczym nie handlują oprócz czystych intencji i prawdziwych emocji. C.D.N.

Doszło do rozmowy!

Jak się okazuje za kulisami gali FAME MMA 15 doszło do rozmowy Sylwestra Wardęgi z Joanną Godlewską-Murańską.

WOJOWNICZKA XENA KONTRA NAJSŁYNNIEJSZY WIKING TRAFIONY, ALE JESZCZE NIEZATOPIONY

😜 WOJOWNICZKA XENA KONTRA NAJSŁYNNIEJSZY WIKING TRAFIONY, ALE JESZCZE NIEZATOPIONY …😉@sawardega_wataha @jaca_muran_muranski_official_ #famemma15 #teammurańscy #jednapięść #rodzinatojestsila

Posted by Joanna Godlewska – Murańska on Monday, August 29, 2022

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Najman ostro o przegranej Murańskiego: Za wpie**ol nie przyznają punktów w sportach walki! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem skomentował drugi pojedynek Jacka Murańskiego w organizacji FAME MMA. ”Muran” wystąpił w piątek w Łodzi, gdzie doszło do rewanżu z Arkadiuszem Tańculą w rzymskiej klatce. ”El Testosteron” wyjawił, że poczytał komentarze po walce i jest mocno zaskoczony.

Jest nagranie za kulis FAME MMA 15! Awantura Polaka i Trenerów WCA z medykiem! [WIDEO] Co wy na to?

Nie wygląda, to dobrze… W sieci pojawiło się nagranie za kulis gali FAME MMA 15, która w piątek odbyła się w Łodzi. Doszło do awantury. Wziął w niej udział Adrian ”Polak” Polański i trenerzy WCA Fight Team.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis