MMA PLFAME MMAJest nagranie za kulis FAME MMA 15! Awantura Polaka i Trenerów WCA z medykiem! [WIDEO]

Jest nagranie za kulis FAME MMA 15! Awantura Polaka i Trenerów WCA z medykiem! [WIDEO]

Nie wygląda, to dobrze… W sieci pojawiło się nagranie za kulis gali FAME MMA 15, która w piątek odbyła się w Łodzi. Doszło do awantury. Wziął w niej udział Adrian ”Polak” Polański i trenerzy WCA Fight Team.

Polak

Cała sytuacja miała miejsce po rewanżowym pojedynku pomiędzy Kacprem Błońskim i Marcinem Dubielem. Walka odbyła się w rzymskiej klatce – bez limitu czasowego. Youtuberzy bili się ponad 18-minut – pokazując przy tym duży charakter. Ostatecznie zwycięzcą został Dubiel. Warto zaznaczyć, że reprezentant Uniq Fight Club nie był faworytem tego pojedynku. Pierwszą walkę wygrał Błoński, więc Marcin cieszył się z udanego rewanżu.

Awantura podczas FAME MMA 15!

W sieci pojawiły się nagrania z awantury, która miała miejsce na gali FAME MMA 15. Kacper Błoński z klatki trafił do punktu medycznego. Po drodze doszło do mocnego spięcia trenerów WCA z medykiem. To nie koniec, bowiem do sytuacji dołączył Adrian Polański, który trenuje w wspomnianym klubie.

Medyk: Ale odsuń się k**wa na chwilę stąd!

Po tych słowach rozpoczęła się awantura.

Sami zobaczcie:

Jest również takie nagranie:

Adrian Polański w rozmowie z portalem fightsport.pl skomentował całą sytuację.

Medyk bardzo nie ładnie się zachował. Kacper prosił o wodę, chcieliśmy mu ją dać. Medyk zaczął wyzywać nas, kazał nam wypi***alać, odpychał mojego trenera. Na początku kazał mi wypi**dalać, potem do mojego trenera Mansura to powiedział i odepchnął go. Tak nie może być.

Zobacz także:

Nitro komentuje walkę Murańskiego! Dymy za kulisami: Junior rzucił we mnie kubkiem! Widzieliście?

Jak się okazuje za kulisami doszło do tak zwanych dymów – o czym na twitterze napisał Sergiusz Górski. Jeden z najbardziej popularnych youtuberów w Polsce wyjawił, że Mateusz Murański rzucił w niego kubkiem z piciem. Ponadto popularny ”Nitro” skomentował walkę Jacka Murańskiego.

Don Kasjo komentuje porażki Murańskich z Tańculą na FAME MMA 15 [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński był obecny w Mrągowie na wczorajszej gali FEN 41. Freak fighter i “włodarz” organizacji PRIME Show MMA udzielił wywiadu obecnym na miejscu dziennikarzom.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis