MMA PLFAME MMAAż 8 debiutantów na gali FAME MMA 15! Kto nowy zawita do organizacji?

Aż 8 debiutantów na gali FAME MMA 15! Kto nowy zawita do organizacji?

Organizacja FAME MMA ogłosiła, że na 15. gali zawalczy aż ośmiu debiutantów. Na tę chwilę znamy tylko kilka zestawień nadchodzącego eventu. Kto pierwszy raz wyjdzie do oktagonu?

Aż 8 debiutantów na gali FAME MMA 15! Kto nowy zawita do organizacji?
Foto: FAME MMA

Gala FAME MMA 15 odbędzie się w sierpniu, dokładną datę i miejsce poznamy podczas pierwszej konferencji prasowej, która już 20 lipca w Łodzi.

Niestety złą wiadomością dla widzów, którzy chcieli zobaczyć ją na żywo jest fakt, iż wszystkie bilety na event zostały wyprzedane. Jedyną opcją śledzenia wydarzenia będzie możliwość oglądania transmisji live na YouTube.

8 nowych twarzy na FAME MMA 15!

Nie znamy jeszcze walki wieczoru, ale bardzo elektryzującymi starciami na pewno będą występy Murańskich. Najpierw Mateusz zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

Następnie Jacek w rzymskiej klatce z wykorzystaniem łokci będzie chciał ponownie rozprawić się z Tańculą, o ile ten da radę wyjść do drugiego pojedynku na jednej gali. Jeżeli tak się nie stanie, za “Aroya” wskoczy zawodnik rezerwowy.

Wiemy też, że na FAME MMA 15 pojawi się aż 8 nowych twarzy. Póki co ogłoszono, że do oktagonu wejdzie raper Sarius, Mikołaj “Konopsky” Tylko, a także streamer Fraciszek “Franio” Rusiecki. Pozostałych pięciu bohaterów poznamy na wspomnianej wcześniej konferencji.

Warto wspomnieć, że dojdzie do rewanżu Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Nie będzie to jednak zwykły rewanż, ponieważ panowie spotkają się w rzymskiej klatce bez limitu czasowego. A Sariusa w starciu bokserskim przetestuje… były mistrz KSW, Marcin Wrzosek!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis