MMA PLHighleagueMurański o Staśko: Gdybyśmy mieli taką córkę, to z pewnością bylibyśmy dumnymi rodzicami!

Murański o Staśko: Gdybyśmy mieli taką córkę, to z pewnością bylibyśmy dumnymi rodzicami!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem wyznał, że miał szansę oglądnąć galę High League 4 w Gliwicach. ”Muran” wypowiedział się o walce Artura Szpilki z Denisem Załęckim, o nokaucie ”Ferrariego” oraz o dość mocno dyskusyjnej postaci – Maja Staśko.

Murański

Staśko swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotowała na sobotniej gali High League. Maja pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonała Ewę Wyszatycką. Podopieczna Piotra Strusa od samego początku miała sporą przewagę w stójce – co było kluczem do zwycięstwa. Ewa miała swoją szansę, gdy sprowadziła rywalkę do parteru, ale ostatecznie nic z tego większego nie wynikło.

Jacek Murański o Staśko!

Jacek Murański zapewnia, że byłby dumny, gdyby jego córką była Maja Staśko!

Bardzo pozytywnie ją odbieram. Powiem Panu więcej. Rozmawialiśmy o niej wielokrotnie z żoną. Żonie dużo bliżej do jej poglądów, ja na przykład bardzo szanuje te zaangażowanie społeczne. Szanuje jako człowieka szeroko pojętej lewicy, bo ja mam duży szacunek do wielu osób z lewicy – takich prawdziwych i autentycznych, a nie takich podrabiańców i prowokatorów jak Jaś Kapela. Tylko atletycznych, którzy coś swoim życiem doświadczyli, że są autentyczni, a jednocześnie patriotami chociażby Piotr Ikonowicz czy Janek Śpiewak i do tego grona pozytywnych osób z lewicy zaliczam również Maję Staśko. Tak jak powiedziałem poglądami jest jej dużo bliżej do mojej żony natomiast gdybyśmy… Powiem tak. Gdybyśmy mieli córkę, której nie mamy no to z pewnością moglibyśmy być równie dumnymi rodzicami Staśko. Gdybyśmy mieli córkę, której nie mamy.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Robi wrażenie! Bob Sapp mimo 49 lat pozostaje w świetnej formie! Widzieliście?

Bob Sapp mimo 49 wiosen pozostaje w świetnej formie. Czyżby dojdzie do powrotu na ring? Tego nie można wykluczyć. Póki co Amerykanin pojawił się w American Top Team.

Eddie Alvarez wolnym agentem! Były mistrz UFC czeka na oferty ze świata MMA! Z kim się zwiążę?

Dość niespodziewana informacja ze świata MMA! Były mistrz UFC, a ostatnio zawodnik One Championship – Eddie Alvarez został wolnym agentem! Amerykanin rozstał się z azjatycką organizacją i ogłosił, że czeka na oferty z całego świata.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis