MMA PLONE ChampionshipEddie Alvarez wolnym agentem! Były mistrz UFC czeka na oferty ze świata MMA!

Eddie Alvarez wolnym agentem! Były mistrz UFC czeka na oferty ze świata MMA!

Dość niespodziewana informacja ze świata MMA! Były mistrz UFC, a ostatnio zawodnik One Championship – Eddie Alvarez został wolnym agentem! Amerykanin rozstał się z azjatycką organizacją i ogłosił, że czeka na oferty z całego świata.

Eddie Alvarez

Alvarez o swojej aktualnej sytuacji kontraktowej poinformował opinię publiczną w swoich mediach społecznościowych:

“Potwierdzone. Nie jestem już dłużej zawodnikiem ONE. Rozstaliśmy się polubownie i zostajemy w dobrych stosunkach z całą drużyną ONE. Chcę podziękować Chatriemu za możliwość występów i będę obserwował jak dalej się rozwijają. Jestem teraz wolnym agentem i jestem gotowy na polowanie. Powiedzcie kto jest następny?” – napisał na Twitterze.

Eddie Alvarez to były mistrz wagi lekkiej UFC, który tytuł mistrzowski zdobył w 2016 roku. Tytuł odebrał z rąk Rafaela dos Anjosa. Później jednak stracił pas w starciu z Conorem McGregorem. Ostatnimi czasy kontynuował karierę w organizacji One Championship, gdzie stoczył cztery walki, ale zwyciężył tylko w jednej.

Jak myślicie, gdzie teraz wyląduje Amerykanin? Czy któraś polska organizacja powinna zainteresować się dostępnością tego zawodnika?

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis